Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Krencl“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<status na fcb> Hej lidi, kdo mi přeloží projekt z němčiny za 300 Kč?
<Dave> Já ....
<Max> Já ti to klidně vypracuju za 250.....
<Huráb M.> a já ti to za 500,- opravím, teda pokud nechceš za 5.

Komentář: Proč nemít učitele v přátelích.....

<a> tak co v nemocnici? ruka uz je v poho?
<b> hochu...to mi neuvěříš co se mi tam stalo
<a> povidej :D
<b> víš jak tam je ten malej kluk s cukrovkou?
<a> no...?
<b> včera za mnou přišel se slovy: ,,Jestli mi nedáš ten 3-Bit, tak ti odbrzdím postel" :D

<a> Zajtra nieje škola :) kukajte suplovanie, 404, škola sa nenašla

<a> hej tak dneska jsem se fakt zasmál..:D :D
<b> povídej
<a> jsme byli u babičky ne, a ona tam měla ty kelímky McCafe, jak dávají zdarma k meníčkům
<a> a otec na ní: ,, mami, ty chodíš do McDonaldu jo?''
<a> a babička: ,,maj tam internet zdarma tak co''
<b> loool...:D :D :D

Komentář: Babičky umí

<a> Mám teď takovou podzemkovou chvilku.
<b> Podzemkovou??
<a> Podzemkovou - od slova podzemka (podzemní dráha). Dojídám tu sendvič ze Subway, na stole mám rozložené nejnovější Metro a k tomu mi z YouTUBE hrají Velvet Underground

Komentář: FD ČVUT :)

<a> Mu fakt mrdlo , teď přeházel všecku hlinu v terárku ... dycky si nabere do zubů a odnáší to na kopu .... žízeň mět nemože , vody má kotel ... toš nevim co hledá za poklad ...
<a> teď si celou tu kopu potahuje pavučinama , možná si chce udělat nějakou noru nebo nějakou novou skrýšku :)
<b> Nebo si kope hrob

Komentář: Informování o aktivitě sklípkana

<a> Furt si nemuyu zvzknout na tu anglickou klavesnici
<a> nemuzu zvyknout
<b> hm
<b> hej jak se rika tomu casti telesa kde nejvic pusobi tihova sila?
<a> t26i3t2<
<a> demente

Komentář: Těžiště

<a> Mě můj penis poslouchá na slovo
<b> Takže funguje tak, že když ti stojí a řekneš lehni, tak tě poslechne?
<a> Cokoliv
<b> A dokázal by mi udělat kafe?
<a> I se smetanou

<a> odteraz pri kosení nepočúvam hudbu!
<b> ???!
<b> to radšej počúvať tú kosačku??
<a> nie ale minule som pri troch albumoch od Linkin Park pokosil tak 2/3 záhrady s vypnutou kosačkou...
<b> šikovný :D

Komentář: keď niekto počúva hudbu nahlas... :D

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.