Hlášky hodnocené záporně uživatelem „xxkenny“

<A> cc all
<B> Čus :D
<C> zdáár
<D> áhoy
<A> jak je all ?
<B> Pojďme napsal nějakou kravinu, co tady někdo nepochopí, aby jsme to pak mohli dát na Lamera :D
<D> :D
<A> :D lol ?
<B> Jste to nepochopili?
<A> ja ne
<D> ne :D
<A> :D
<B> Tak to půjde na Lamera :D
<D> Tupče :D
<A> :D
<B> No co :D Aspoň to šlo jednoduše :D
<D> :D

<petvik> počuj nevieš či je zajtra dáka pisomka ?
<mlok> Zajtra ano s Psycholodie od str. 41 - 50 to co sme prebrali cely 2 polrok. A s Fyziky bude skusat s Optiky a ty si sa minule prihlásil že chces referát ak sa dobre pametám aj odpoved s AJ.
<petvik> do ...
<mlok> Co je neucil si sa?

<on> proč si všichni myslíte že jsem buzna?
<ona> to nevím
<on> proč??
<ona> to se ptej těch, co si to myslí, já jsem o tom přesvědčená

<Rodney> no veď chodec je ešte aj ten čo tlačí vozík do 60 centimetrov
<Žilo> 600 milimetrov ty k.kot!

Komentář: debata o autoškole xD

<a> tak co, přijedou?
<b> jo přijedou, říkali že ne

<a> ted tam zpiva Eva Farna
<b> neni to ta nova Debie nebo jak se jmenuje?
<c> jako neznam ani jednu
<c> I kdyz ted mne napadlo ze jeji tata musi bejt DEBIAN

<spolik> Vole že teď nemáš holku?! :D
<denísek> už ano :D proč :D
<spolik> Kurva :D
<spolik> Potřebuju jít někam balit ale sám nejdu :D
<denísek> tak kdy dem? :D

<F> Asi jsem nám včera, když jsem čekal na taxíka, naverboval zpěváka ... :D
<S> rolf
<S> Jsi stejnej magor jako já.
<Comment> <S> se před pár týdny nechal za blaženého stavu naverbovat do SDH
<S> Ale to viš, já v tom mam letitou praxi.
<S> Někdy asi před 6-7 lety jsem se vožral v Dominu, šel jsem na Roudnou, a tam jsem v nějakej továrně říkal vrátnýmu že jdu na brigádu...

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<a> hale jak v přírodě poznám kde je jih?
<b> Podle orientace solárních elektráren

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.