Hlášky hodnocené záporně uživatelem „broty“

<w> čest
<w> Kde si ukoncil svou strastiplnou cestu?
<z> Ted jsem v baru co mám pod barákem, zaplatím a můžeme jít hrat, nebo si myslel v diablu?
<w> Ja myslel v diablu, koho zajima ted real life .. lol — s

Komentář: Když jsou mí přátelé víc nolife než já

<a> to je este nic... snazim sa nahodit iphone do DFU modu, na to musi byt pripojeny kablom... a moj telefon nim pripojeny aj bol... lenze do zastrcky, do pi*e :D

<a> k těm tvým poznámkám
<a> nějak nechápu to u zátahů na komunisty
<b> pamatuješ si tu přednášku o pronásledování křesťanů?
<b> jak používali ty zajímavé "vyslíchací" metody?
<b> jak nutili ty křesťany šlapat na svaté obrázky?
<a> cože?? jakože nutili komunisty šlapat na obrázky Stalina?

<a> Koukáš na ČT4?
<b> ne co tam?
<a> hází Špotáková
<b> jo? a trefila někoho?

<b> ted?
<a> tvl nepis mi porad snad jsem rek ze pak
<a> takhle ten dung nedojdu nikdy
<b> ok
<b> pak
<b> napis
<a> tvl a zase 3 zpravy
<b> tak sory
<b> paknapis

Komentář: po posledni zprave jsem ten skype vypnul

<a> mám 1001 chutí jet dom.. :D:d
<b> myslíš 1001 ? nebo 1 0 0 1 takže 9 ?

Komentář: mikroprocesory :-)

<a> Uz pracuju na umele inteligenci dej mi tak 20 let a bude to delat za tebe ;)
<b> Doufam ze to nebude chytrejsi jak ja :D
<a> To uz je tedka i google :-D :-D

<a> Teda nechcu nic říkat,ale stejně je to napalicu si muset pamatovat hodnoty například těch prahových napětí nazpaměť...jakože pujdu do obchodu a při kupování 4 rohlíku zamachruju před pěknou prodavačkou prahovým napětím LED-ky, která emituje červené světlo, které by se jí hodilo k naušnicím? Můžu zkusit, ale pak mi asi neprodá ani ty rohlíky....
<b> Tak to je jasný. Taky jsem babě v bile oznámil, že mám v base 19 lahváčů. Ptala se, proč 19, říkal jsem, aby se mi tam vlezl ještě jeden fernet. Ona na to, že to by ju nenapadlo. Tak jsem jí řekl, že právě proto jenom sedí u kasy. Teď už k její pokladně taky nechodím :-D

Komentář: Příprava na zkoušku z BESA!

<a> Akorat jsem cekal ze se budu citit nejak uvolnene nebo ze me osviti duch svaty a zjistim podstatu zivota nebo ze budu dospelejsi.
<a> ale nakonec jsem se jen ozral a tahl poblityho petra dom
<a> takze to tak zhavy asi nebude.
<b> HEJ! Nekaž mi to laskavě, ano?!
<a> tak promin
<a> treba se nepoblijes

<A> chtěli by jsem jít na výstavu.. jmenuje se to neviditelná výstava..neznáš náhodou?
<B> znám, ale nikdy jsem ji nějak neviděl...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.