Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Dael“

« 1 2 3 4 5 6 7 »

<Clorky> jdu na wecko
<Clorky> nejdeš se mnou
<Clorky> ?
<Dendoo> lol
<Dendoo> fuj ty prasa
<Clorky> OMG! já myslel Warcraft 3 ty vole

Komentář: Nepochopil...

<a> Čau, prosím ťa vytlačil by si mi tie skriptá?
<B> Sry nemôžem, minul sa mi laser

Komentář: ach...

<a> Jsem si říkal, že to Kopete co tu mám na Linuxu na Instant Messaging je pěkně blbý. Jednou za čas mě totiž kopne. Teď mi ale došlo, že je to asi jeho implicitní funkce, aby dostál svému jménu.

Komentář: KopeTě

<a> how strike through facebook? :(
<b> wtf?
<a> how to strike through facebook?
<b> su čech ne? :D
<a> Ako udrieť cez FB?
<a> in SVK
<b> ale já su čech :D
<a> omg
<a> jak nekoho praštit pres FB? :D
<b> to nevim, mě to jde jenom šťouchnout :D

Komentář: XDDDD

<G> Teď ti ukážu bestiální trik.
<G> Je dost možné, že na to tvá mysl nebude připravena ...
<G> Půjdu do sprchy aniž bych o tom na FB psal status!
<M> :D
<G> ... Voila! :D
<M> Husty :D

Komentář: K neuvěření! :)

<Prdelka> A jakej je nejlepší program na úpravu fotek?
<> PhotoShop, ale je dost složitej, tak nevím, jestli to zvládneš.
<Prdelka> Aha, no tak nějakej pro blbý?!
<> Malování

<a> Nepřehnal jsi to?
<b> já vím byl jsem jako prase.
<a> Ne, to ani náhodou, prase ví, kdy má dost...

<a> Ty vole objevil jsem mrtě stránku, se posereš! :-D
<> Jakou?
<a> lamer.cz, jsou tam ruzny hlasky z icq atd. :D

Komentář: Pán je objevitel :D

<Martinor> hey taková díra do země
<DJ Yanek Bart> to je síla no
<Martinor> hey tam určitě bude bůh IT
<Martinor> ještě s Chucckem Norrisem a mezi sebou komunikuji s 0ms latencí
<DJ Yanek Bart> s Chuckem se komunikuje s -1ms
<Martinor> jojo
<DJ Yanek Bart> protože Chuck Noris dostane zprácu dřív, než ji druhej vyšle

Komentář: diksuze o díře do zemně -> http://video.idnes.cz/?c=A100602_151512_zahranicni_btw&idVideo=V100602_155004_tv-zpravy_uba

<a> hele <b> ze nevis co se stalo?
<b> co?
<a> no sme vcera s kamosem kecali a nas napadli fakt mega kraviny.
<b> jaky?
<a> no... nam se vcera chtelo strasne na zachod ale byli jsme liny vstat tak prej: ,,Hele vis jak sou bezdratove mysi?,, ,,No?,, ,,Nebylo by husty mit taky bezdratovou prdel? treba na bluetooth???...
<b> NOOOOOOOOOOO TWOE. vy jste fakt strasne zhulenyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!

Komentář: DLOUHA NOC xDDDD

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.