Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Draky“

<a> Zdar, kde je c?
<b> Šel za nějakou holkou, prej trojky až čtyrky kozy

Komentář: A pak v půl devátý večer vyzvídal, za kteoru jsem byl.

<a> Dnes mal môj basák prvý sexuálny zážitok.
<a> Praskla mu blana. xD

Komentář: Fanatický bubeník. :-D

<x> ono to půjde a né že ne, jen Tě musíme držet daleko od toho zla ;)
<y> mordor
<x> a ty kurva nejseš frodo, aby jsi tam lezl ;D
<y> si zabil :D

Komentář: kamarád po komplikovaném rozchodu

<a> ďábel má spoustu jmen...
<b> Satan, Belzebub, ... ještě něco?
<a> jj, Pondělí...

<mates> cs pls jak se dela na notasu zavinac
<tomas> ahoj to je hrozne jednoduche: otevri konzervu ve ktere je zavinac uschovany nasledne ho utri co nejvice to je mozne aby jsi co nejmene zamarasil notas! poloz zavinac na klavesy a cca po 10 minutach ho otacej tak aby se ti ohral ze vsech stran. Doporucuji lehce okorenit ale jen decentne treba sladkou paprikou. jako priloha je dobrý treba samotný chleba podobne jako je to u nakladaneho hermelinu :)
<mates> hmm fakt dik
<tomas> nemas zac priste se klidne zase ozvy :P

<> OOO Hraje Edward !
<Ona> Kdeee ?
<> Stereo love!
<Ona> Blbečku :D

Komentář: Závislot na Twilight

* Titulky k Serial S12E08
<a> Prosím o přečasování na: Serial S12E09 Děkuji.
<b> jelikož tohle jsou titulky na S12E08, tak ti ani sebelepší přečasování nepomůže je napasovat na Serial S12E09

Komentář: fail

<Sloňa> drogy jsou velmi sebeuklidňující, třeba extáze, co dokáže jedna malá tableta. třeba tohle : afjklůdfhsdhaophfoapheepaso
<Sloňa> okey udělaš reklamu na extazi
<Setra> to nebude problém :D:D .. už mám hlavní myšlenku : fvdvndkjvnovenoiuvnev a slogan: cmkobwhou ncwouzzzzzzzzzzz

Komentář: Aneb když si dvě holky povídají o drogách :D :D

<A> ty máš CRTčko
<A> Monitor?
<B> nn já mam asus

Komentář: Kamarád mi zkopíroval dnešní přihodu.

<a> potřebuju poslat soubor
<b> jaký?
<a> Otevři počítač
<b> jj
<a> C:
<b> jj
<a> users
<b> to já nebyla!

Komentář: A prej že rozumí PC

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.