Hlášky hodnocené kladně uživatelem „lilo“

<honza> Zdar nevíš co je s pepou? že už měsíc nebyl na FB tak se bojím jestli neumřel.
<petr> co, ty to nevíš
<honza> Co nevim on fakt umřel?
<petr> né, oženil se! =D

Komentář: když není kamarád dlouho na facebooku tak to může znamenat jen jedno

<on> Čau, tak sme bouraly :)
<ona> Ježíš nestalo se ti nic?
<on> Mně ne ale to bouraný auto to odneslo.
<ona> Tak auto mně nezajímá.... Ale ty jo :)
<on> Prosím tě na mým pohřbu se hlavně nevožer!!
<ona> Proč?
<on> To auto co to tak vodneslo ..... bylo Starosty !!! :D

Komentář: :) no jo staroste ja velký zvíře :D

<l> tak kolik si včera prochlastal? :D
<k> Nevím, ještě jsem se nedíval do peněženky :D
<l> A peněženku máš?
<k> Moment...
<k> SAKRA!

Komentář: Drahý večer...

<a> Dnes som prišiel do školy až na štvrtú hodinu.
<b> Hej vdela som ťa... A prší vonku?
<a> Šak čo myslíš prečo som prišiel do školy.

Komentář: :D Blbé počasie

<Mama> Zdendo kolegyne nasla rano pred skolou obeseneho chlapa v nedeli pocitejte s obedem mama

Komentář: Aneb jak to dopada když se píšou SMS bez interpunkce...

<Aka> Ahoj ten poslední sraz se mi líbil co udělat další třeba 1.ledna ?
<Muli> Zbláznil jsi se ? to už budu mrtvej !
<Aka> Copak máš rakovinu ?
<Muli> ne! SILVESTR !

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

15:31 <a> pocuj, mam problem.
15:31 <a> chcem vytlacit jednu mapu ale ked ju otvorim tak ju mam hore hlavou
15:32 <a> a neviem, ako ju mam otocit aby som ju nevytlacila naopak
15:32 <b> Hm... Ako to povedat. O tvojom logickom mysleni som si nikdy iluzie nerobila, ale predsa...
15:33 <b> Fakt ta nenapadlo vytlacit ju tak, ako je a potom proste otocit papier?
15:33 <a> ahaaa, jasne...

<a> Tak včera v čajovně taky paráda, nesu nabídník, dojdu do dýmkárny tam borec, cca 40, celý v růžovém. Tázavě se na něj dívám, jestli si je jistý, že je tu správně. On na mě: Růžová je barva mužů, to si pamatuj! Do dýmky jednu růžičku a jasmínový čajík :-)

Komentář: Ortodoxní muslimská čajovna

<a> už se ti někdy stalo, že jsi četl vlastní povídku po několika letech a řekl sis, že ten konec je hrozně smutnej? :D:D:D
<b> ja moc nepisu hele,ale stava se mi,ze si neco po sobe prectu po nekolika tydnech a reknu si,ze jsem byl poradnej kus debila :D

Komentář: každý na to nahlíží jinak :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.