Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Mackie“

<a> instalace tohodle linuxu je tak jednoducha, ze kdyz nasypes zrni kolem entru, tak to zvladne i slepice

Komentář: o FC6

<a> Můžu se zeptat? když mám v AVG v trezoru trojskýho koně ....můžu ho smazat nebo tím vlastně koně vypustím zpět do PC???
<b> hlavně nekrmit

<Tyger> Zdar ty jo stáhl sem si novej program a vubec s ním neumím očekávám tvou plnou podporu :P
<El Kamil> jojo drzim palce :P

<a> =-O pica maru coze coze ty si na horach na tyden????????? kundo :D
<b> dobry den, ano maruska se vrati za tyden

Komentář: jaj..

<a> Prisiel som omylom o filmy...
<b> Koľko si toho stratil?
<a> vsetko
<b> Vsetky filmy??????????
<a> jj
<b> Uf
<a> aaa...to je v pohode
<b> to by ma strasne mrzelo
<a> mna nie...je mi to celkom jedno lebo vsetci mate kopie mojich filmov staci mi tyzden a mam vsetko doma....
<b> no...mne padol disk...takze nemam nic tvoje
<a> farba spodneho pradla?
<a> hops
<a> zle okno
<a> a nepytaj sa
<a> nikdy
<b> Co si to písal????????
<a> :-D

Komentář: ...blbee oknaaa....

<DarkTatka> to mi pripomina ze bych si mel neco dokazat
<DarkTatka> ve skole z nas delaji hrozny lidi s potrebou si porad neco dokazovat
<jjk> lol
<DarkTatka> napriklad jestli h(A u B) = h( A) u h(B)
<jjk> udelej dukaz sporem a mas to
<DarkTatka> ty nemam rad
<DarkTatka> ja umim akorat vyvracet
<DarkTatka> spis mam v planu najit tu ucebnici kde uz to je dokazany
<DarkTatka> ale mam sen
<DarkTatka> jak jednou prijdu k tomu magistrovi co ho mame na cvika, ukazu mu brilantni dukaz
<DarkTatka> bodnu prstem do toho dvakrat podtrzenyho vysledku
<DarkTatka> a vitezoslavne zvlam "HELE PYČO!" :D :D :D

<a> Kto tomu rozumie, poraďte mi, čo znamená keď sa mi na jednej stránke kam chodím, zrazu na mojom počítači dolu objvilo oko COOKIES a na ňom značka ako zákaz vjazdu. čo to znamená
<b> tzn, že sa máš prestať voziť na kancelárskej stoličke, lebo ničíš podlahu

Komentář: diskusia na sme.sk

<kvaso> inak vcera sa mi stala celkom funny prihoda :
<kvaso> bracho si dal zaviest internet... no tak prisiel ku nmu neaky manik z firmy a natahoval kable a tak... natiahol to a potom si sadol ku kompu ze ide nastavit ip atd + mail ... no lenze bracho tam ma Kubuntu :) ale chlapik to neako nepochopil tak sa najprv pol hodiny trapil a potom vyhlasil ze takto upraveny windows este nevidel - bracho mu vravi ze ale to nie je windows ze je to Kubuntu Linux ale chlap to neako odignoroval a dalej sa snazil najst aspon IE... dalsich 15 minut preslo a na to sa chlap zdvihol ze ide volat a vravi chlapikovy na druhej strane ze tu ma windows Kubuntu a ze ci mu s tym nevie poradit :D ked sa snazil spustit v konzole "msconfig" a podobne veci som to uz nevydrzal a siel si zapalit :D
<kvaso> chlap bere na hodinu akoze "IT technik" 400SK/h
<franz> :-D
<franz> LOL
<kvaso> ked som sa po hodine vratil este tam sedel a marne hladal Outlook expres

Komentář: odbornici

<Ichey> psal jsem na adminstraci vedlejšího komplexu koho mají za poskytovatele, že ten náš je drahý, paní to přeposlala svému poskytovateli, který mi poslal nabídku, problém je, že je to ten samý co náš.

<r080> hi
<r080> vcera vam padl router ze?
<c00ba> jo. neco o tom vis?
<r080> bohuzel
<r080> kokot sem vypinal pocitac a napsal jsem to do vaseho routeru kua
<r080> chtel jsem ti to zavolat a nez jsem vlezl do vytahu, tak jsem na to zapomel
<c00ba> ROFL

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.