Hlášky hodnocené kladně uživatelem „StarsCream“

<a> a aký máš zdroj?
<b> počkaj pozriem sa dovnútra
<a> nezabi sa
-!- <b> has quit

Komentář: nebojte, prežil to...

<a> Dal bych si něco teplého do žaludku..
<b> Mám nahřát kudlu?

<a> Cau, prosimvas pomuze mi nekdo s Pawnem? Nevim presne, jak zavolat nejakou funkci.
<c> Sry, neni cas
<d> bohuzel
<e> někdy jindy
<b> Achjo, takže je to zase na mně. Normálně jí zavolej tím, že jí napíšeš - nezapomeň na argumenty.
<a> Diky ;) uz mi to jde zkompilovat
<b> nemáš zač :)
<c> nz
<d> v poho
<e> rado se stalo

Komentář: jeden za vsechny, vsichni za jednoho

<a> to je dobrý , dneska takový kacálková to slovo je na e....eeee a nickolas prej erekce :D a ted všichni lehli smíchy a ona pak ještě začala jak kyselinu nebudem stříkat na kamarády ae na zem :D no hotovo :D

<a> Jedem na DNB jedeš taky?
<b> v kolik návrat?
<a> To nevim :)
<b> Kdo řídí?
<a> nechceš řídit? :D

<a> http://.../boeing-yal-1-airborne-laser
<a> Napadá tě to co mě?
<a> Je vůbec takhle veliký ukazovátko ještě praktický?

Komentář: Boeing YAL-1 je upravený Boeing 747 - do čumáku přidanej laser na sestřelování balistických raket.

<B.l.o.n.d.girl> Lidi, prosím vás, můžete mi někdo napsat ten product code ? Budu vám mooooc vděčná
<XXX> Nick a asi i barva vlasů jasně určuje že tvůj vzkaz nebyl myšlen jako vtip...

Komentář: Prosba na foru MAFIA 2

<a> Každé holce splním jakékoliv přání. :P
<b> Kámoška si přeje abys mi ho vykouřil. :-*

Komentář: :(

<a> mam problém blbne mi facebook
<b> ahoj jak?
<a> Když dam na něco "To se mi líbí." Tak mi tam skoči "Už se mi to nelíbí" co si ti lidi budou myslet co mam dělat aby se mi to líbílo...
<b> :) stači když si toho nebudeš všimat dokud na to neklikneš tak se ti to bude líbít
<a> Víš to jistě co by si o mě lidi myslely
<b> Neboj stoprocentně

<a> Moje máti před rokem ani nevěděla jak zapnout PC
<b> moje máti před rokem dostavěla s aliancí div světa v Travianu :-))

Komentář: není máti jako máti

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.