Hlášky hodnocené kladně uživatelem „psychous3“

<Gem Nightmare> promin, b
<Gem Nightmare> bracha mi do
<Gem Nightmare> noooooooooo
<Gem Nightmare> bracha mi
<Gem Nightmare> bracha
<Gem Nightmare> mi
<Gem Nightmare> von mi tu
<Gem Nightmare> von mi tu furt
<Gem Nightmare> macka enter
<Gem Nightmare> ho zabiju
<Gem Nightmare> cau, tady bracha, bavime se?

Komentář: jak zkazit sestre radost z ICQ:)

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

-!- Nes is now known as lucinka_15
<lucinka_15> ja jen hledam jmeno toho serveru kde je cesky kanal #linux / minule jste mi rikali, ze kdyz budu mit tento nick, tak budete ochotnejsi

Komentář: #czf@czfree.net

<a> doporucte nejakej jednoduchej html editor co zvyraznuje syntaxi
<b> vim
<a> a poradis?

<ona> nechtela bych bejt chlap..
<on> ja zenska
<ona> teda jako chtela bych ale jedine homosexual.. to bych chtela :)
<ona> me nove prani..
<on> ja nevim.. bejt zenska.. ta predstava ze tam mam.. to.. a ze se po me sape nejakej upocenej chlap a strka neco do me...
<ona> mas pravdu taky chci bejt chlap

Komentář: Ničení ženské populace :D:D

<a> Tý jo, babce přišla kamarádka... asi tak 70... a tvrdí mi (už potřetí), že jí volala dcera a že má zablokovaný mobil, protože prý zapomněla zaplatit účet... co myslíš, mám jí ty klávesy odemknout?

Komentář: Útržek mého rozhovoru z ICQ

<Keny> Čau, pamatuješ jak sem ti tedy posilal tu fotku těch novych kopaček co jsem si koupil za těch 1200,- ?
<> Zdar... jj vim co si s nima zase udělal ?
<Keny> nic však mě znaš :)
<> no pravě :)
<Keny> Měli jsme zapas a mě se při tom nějak roztrhly a tak že je zajdu reklamovat. A jak sem je ukzal prodavačce a řekl že se mi roztrhly, tak se na mě tak vražedně podivala a zeptala se mě "vy ste v nich hral fotbal ?"
<> rofl

Komentář: kopačky? Muže se v nich hrat ? (ICQ)

<> Jak se německy řekne Hody, hody, doprovody?
<Víťa Ř.> Hody, hody, in-für-wasser.

Komentář: Hodina němčiny po velikonocích

<Creasser> nebavi me jezdit hrat koncerty do phy ;-)
<Creasser> kor kdyz na ne nikdo nechodi
<Creasser> stejnak budem slavny az po smrti
<Creasser> :))
<harry_x> jj
<harry_x> v lete budu asi delat zbrojak
<harry_x> vam pomuzu
<harry_x> k slave

<a> tak mám v pc jedinej funkèní OS a to je LInux....
<b> t ses celkem HC :D
<a> docela jo no
<a> jsem hledal nějakej plugin na přehrávání mp3
<b> jakej plugin ? dyt to prehrava normal, ne ?
<A> no me momentalne ne. ale nasel jsem misto toho sajtu plnou lesbickyho porna takze ted me ty mp3 nejak nezajimaj...

Komentář: jo..tak to pak jo...hlavně, že ti to funguje....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.