Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Markuus“

<junior admin> Takže máme dvě možnosti jak to vyřešit. Buď přidáme toho usera do ownerské groupy, nebo upravíme ownera na groupu, ve které už user je. Co je lepší řešení?
<senior admin> To je jednoduchý, úpravu ownera bysme museli dělat my, přídání usera do groupy dělá Unix team ;)

Komentář: aneb, jak se stát zodpovědným adminem

<a> Slečna z kantýny mi vrátila za tři housky z tisícovky ve dvackách. Tímto bych ji chtěl poděkovat...
<b> Myslím, že je to velmi trefna odplata za placeni tri housek tisicovkou :)

<a> Právě mi došel papír v tiskárně... :-(
<b> No a?
<a> Tiskárna je 30km daleko...!

Komentář: Práce z domova skrz TeamViewer...

<a> čus, znáš ten pocit, kdy jako jedinej ve třídě dostaneš z písemky jedničku ?
<b> No znám, proč ?
<a> Jaký to je ?!

<a> Právě jsem se díval na DVD o chamtivosti, obrovském selhání jednoho muže a potížích způsobených jedním prstenem
<a> Nesnáším, když se musím dívat na svoje svatební DVD

<a> Vyvinula jsem materiál s plnou tvarovou pamětí, rovným odrazem a osobním ochranným systémem, protože něco, co takhle strašně smrdí, by nikdo nekradl. Je perfektní. Hladký, matný, omyvatelný. Šetrný k životnímu prostředí. Nepoživatelný. Což je ovšem u toho, že to mělo být těsto na koblihy, poměrně zásadní konstrukční vada...

<a> Musim vymyslet jméno pro kočku na písmeno F pomůžete ? :)
<b> Fifa, Fíha, Fake
<c> Frigida, Fagína, Frnda, Felace, Fíča
<d> Karel
<a> aha...

<a> ten pejsek si urcite chudak nevi rady, takze mu musis ukazat, jak na to - pekne pred jeho ocima sezer pulku tech granulek a kdyz pejsek uvidi, jak ti to chutna, tak se vzapeti usti do ty druhy pulky
<b> touhle metodou jsem ho presvedcoval ke spareni se s fenkou odvedle, ale ted jsem mezi sousedama za prase

<Jakub> narodil se mi syn! :)
<Zwelik> Gratulace!
<Jakub> vypadá jak já když jsem ožralej.
<Zwelik> Cože? :D
<Jakub> na všechny řve a slečnám sahá na prsa :)))

<ona> Milacku, uy jsi videl ten suprovej film Novy mesic o upirech<<
<on> Ne, vcera jsem si to chtel stahnout kvuli tobe, ale kdyz jsem na uloz.to mel opsat kod BLBE tak jsem si to rozmyslel!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.