Hlášky hodnocené kladně uživatelem „psychous3“

<Kojot> Kurňa! Já zapoměl heslo. Když chco obnovit heslo, chtěj jméno. Když chci zjistit jméno, chtěj mail. Když chci obnovit heslo na mail, chtěj dvě kontrolní otázky. A ZAJÍMALO BY MĚ CO JSEM HULIL KDYŽ JSEM JAKO KONTROLNÍ OTÁZKU ZADAL DÝLKU OCASU v CENTIMETRECH MÝHO 3 ROKY MRTVÝHO PSA?!

Komentář: Ať žije obnovování

<Jakub> jak se jmenuje ten program s těma knížkama
<champi> winrar
<Jakub> jj dik

Komentář: zachvili se zepta k cemu to je .)

<Ichey> psal jsem na adminstraci vedlejšího komplexu koho mají za poskytovatele, že ten náš je drahý, paní to přeposlala svému poskytovateli, který mi poslal nabídku, problém je, že je to ten samý co náš.

<bfu`Yousmell> jakoze este na byvlae skole
<bfu`Yousmell> dostala ucitelka kdyz psalal na tabuli
<bfu`Yousmell> papirkem dozadu do hlavy
<bfu`Yousmell> se otocila
<bfu`Yousmell> zeptala se kdo to byl?!!!
<bfu`Yousmell> a nic
<bfu`Yousmell> a pak zezadu
<bfu`Yousmell> "delostrelectvo"

<honny> ja se musim donutit k opusteni pc :D
<coololooser> honny: to mame stejnej problem :)
<coololooser> honny: nejhorsi je to kdyz se mam jit koupat, vetsinou me voda vystydne pac se lord a spol zacnou bavit o hovnech nebo ovcich
<honny> coololooser: me to rikej, ja chtel pred dvema hodinama jit srat
<coololooser> honny: ja se predevcirem chtel jit sprchovat

Komentář: no... cool :) #pctuning.cz@IRCNet

<a> a nepouzivajte vulgarne vyrazy
<b> a aky kurva vulgarny vyraz som pouzil, haaa?
<a> ze "nasrat"
<b> no dpc, sry, som si ani neuvedomil...ak este niekedy pouzijem vulgarny vyraz, kludne mi jednu jebni :-D

Komentář: Spolubývač je stelesnená slušnosť

<luky> na silnicich umira cim dal tim vic lidi....budu radsi jezdit po chodniku.....

Komentář: Jeden DC hub :))

<Jana> ale bylo dobrý tě vidět. furt stejně vychrtlej... :-)
<Tomano> a tobě se od základky prsa nezvětšily, co?
<Jana> TY HAJZLE! TAKHLE S HOLKAMA NEMŮŽEŠ MLUVIT!!!
<Tomano> ALE JÁ MAM TAKY CITY TY KRÁVO! :´(
<Jana> Víš co, začneme od začátku. inspirovals mě :o)
<Jana> Ráda sem tě vyděla tomíku. Od základky si nepřibral?
<Tomano> Och, děkuji ti. Všiml jsem si, že se ti zvětšila prsa. Je dobré být krávou, když máš čím dojit.

Komentář: :o)

<a> no ja minule taky chalani
<a> ze sa vypravaju
<a> ze vies co stary frajerka mi kupila na vianoce cd a vie ze nemam cd player
<a> a tak som sa nasral a kupil som jej podprsenku :-D
<b> ULTRA MEGA LOL :-D
<a> a ja som sa tam zacala totalne smiat :-D

Komentář: Prihody z mhd :)

<ona> Normálně sem si ted nainstalovala programy do pc.. dobrý, ne?
<on> Wow.. to zvládneš?
<ona> Z toho mám radost ;-)
<on> jaký?
<ona> mozilu
<on> Firefox? Nebo Thunderbird?
<ona> to je místo exploreru, viš?

Komentář: ne, nevim :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.