Hlášky hodnocené kladně uživatelem „melounovycukr“

<a> Tak jsem si na Apríl chtěl udělat prdel z manželky
<a> Kámoš mi dal rozvodový papíry a já je ráno položil na stůl
<b> a co ona?
<a> Vyplnila je :/
<b> :D :D

<ona> Připomínáš mi našeho kocoura
<on> To jsem až tak sexy? :-)
<ona> To ani ne, vždy se u nás nažereš a táhneš ven

* fb koment
<a> Finální score "Palačinky - a.. 9:2" to nepočítám škody na kuchyni...
<b> šikovnej :-D
<c> snaha se cení.. ;)
<d> Ale ty palačinky tě stejně rozdrtiily levou zadní:)
<e> natoč o tom film...
<e> Star Cakes: Epizoda I - Moučná hrozba
<e> Star Cakes: Epizoda II - Palačinky útočí
<e> Star Cakes: Epizoda III - Pomsta pánve
<e> Star Cakes: Epizoda IV - Nový pokus
<e> Star Cakes: Epizoda V - Palačinky vrací úder
<e> Star Cakes: Epizoda VI - Návrat na plotnu
<e> George Lucas se bude moct jít zahrabat! :D

<b> tak co jdem ven?
<a> co kdyz nas prepadne ten uchylak?
<b> jsme dvě jedna může utéct :D

<on> Zlato, jsi naštvaná?
<ona> Ne.
<on> Hodně?
<ona> Jo!

Komentář: Šťastný ten, kdo porozuměl ženskému myšlení ..

<a> Vieš ako som ti hovoril, že pozerám staré rodinné videá.
<a> Som práve dopozeral "Mikuláša", keď mal brat 5 rokov.
<a> Rodičia mu dali cibuľu /akože bol neposlušný/.
<a> On sa pozrel do toho balíčku, došiel k mame a povedal:"Mami, Mikuláš sa asi pomýlil, ja nevarím!"
<a> A s týmito slovami, nechal cibuľu mame...

<a> NE, počínající stupeň schizofrenie je, když mluvíš na psa, pak když mluvíš na kytičky, pokročilej stupeň je když ti ty kytičky odpovídají a uplně nejvyšší stupeň je, když jen tak v klidu sedíš a posloucháš jak se kytičky se psem baví, co je novýho ve světě

<a> Tak nám učitelka dala do testu z IVT otázku: "Jak dlouho trvá, než se zapne spořič obrazovky?"
<a> Každý kdo nenapsal 2min, jako to má její počítač, měl špatnou odpověď :)

-!- Ana has joined #ttrip
<Ana> MARTINE!
<Ana> KDE BYL VČERA BRUNO??!!
<Martin> hmm taky te zdravim
<Ana> Nedělej chytrýho! KDE BYL!?
<Martin> u me
<Ana> Tak proč ani jeden z vás nebyl online na IRC??
<Martin> nejak nebyla chut
<Ana> Takže nebyla chuť ani na Skype, TS a ICQ??!?
<Martin> ...
<Martin> dobre
<Martin> byl u me abych mu pomoh dopsat a nahrat jednu pisnicku co ma pro tebe na valentina.
<Martin> doma nema zvukovku kombatibilni s klavesama tak sem mu rek at je prinese ze to nahrajem tady...
<Ana> euh ...
<Martin> dalsi otazky?
<Ana> Ne
<Ana> Možná...
<Ana> Nic
<Ana> Dík
-!- Ana has left #ttrip
-!- Bruno has joined #ttrip
<Bruno> Hoj!
<Martin> cus. hele chlape, umis zpivat?

<a> ..to se mému kolegovi docentovi stalo, že když se dostal po prázdninách do laboratoře, dostal z nevybitýho kondenzátoru 30cm blesk do těla.
<a> No hezká věc na vědcích je ta, že jakmile se probral, tak šel spočítat, proč ho to nezabilo, protože podle všech parametrů ho to zabít mělo...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.