Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Bumerank“

<a> pocitam s tebou do moji zido-zednarske skapely ObriSka
<b> lol jasny... budu hrat na naplou kuzi

<a> ako stiahnem hudbu?
<b> tak ako porno
<a> aha, dik

<ona> neštvi mě nebo uvidiš
<on> a ty ukážeš? xD

<on> Nemohli bychom si to říct normálně venku?
<on> Mě ten mikrák začíná blbnout
<ona> Radši ne
<on> Proč?
<ona> Přes skype ti nepáchne z pusy

<a> o čem děláš sočku?
<b> syntéza nanotrubek v plazmatu
<a> rozumím akorát tomu "v"

Komentář: sladkých sedmnáct

<a> nevis nahodou co je to aktualni jmenovka svazku?
<b> to jak je pojmenovaný ten oddíl
<a> muzes mi dat priklad
<b> 3+6= ?

Komentář: no co :))

<a> serus, maturant
<b> daj pokoj, mam taky pocit, ze za dalsie dva tyzdne kazdy den pokosim, vylestim cely byt, poupratujem izbu, garaz, vybetonujem pivnicu, vymalujem, skontrolujem strechu, dorobim meteostanicu, fm vysielac, ocesem kaktusy, povysavam riady a pojdem na prechadzku s chobotnicou len aby som sa ucit nemusel
<a> to mas este dobre, ja som cez akademicky tyzden zacal ocakavat, citat a odpovedat aj na SPAMy...

<a> vzala jsem si na sebe takový ty černý Matrixový brejle
<a> abych jako věděla, jak bych vypadala v Matrixu
<a> a všechny 4 naše morčata začly zděšeně kvíkat a schovaly se do boudy :(

<a> každý normální člověk, žijící v civilizaci, si aspoň někdy musí dát pohov a prostě do té přírody vypadne. BTW proč třeba kolem nových busieness center jsou vodní plochy s rákosem a trávou?
<b> joo a ze kolem vaseho BCC je zelene jak nasypano... samej beton
<a> který máš na mysli?
<b> ten u centrálního hřbitova
<a> asi proto přímo pod nosem mají hřbitov plný stromů
<b> no to je FAKT motivujici k praci nebo k prochazce
<a> náhodou je to jeden z nejhezčích hřbitovů v brně. je tam krásné prostředí. samý strom
<b> a samy nahrobek
<b> opravdu, uz te vidim, jak sedis v kanclu a zasnene koukas na hribtov za ucelem relaxace
<c> jj hřbitovy jsou taková místa plná života a skvělé nálady... ještě škoda že tam nejsou hřiště pro děti...

<skogen> dneska ma Zuzka narozky... ja na ucte tak 2 kila a v kapse nic... no su zvedavy cim ji udelam radost :)
<pipop> natrhej kvitka a kup dvoje kalhotky ve vyprodeji
<pipop> a jeste ti zbyde na 5 piv

Komentář: Tenhle kamos si vi vzdycky rady

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.