Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Blast“

<mates> cs pls jak se dela na notasu zavinac
<tomas> ahoj to je hrozne jednoduche: otevri konzervu ve ktere je zavinac uschovany nasledne ho utri co nejvice to je mozne aby jsi co nejmene zamarasil notas! poloz zavinac na klavesy a cca po 10 minutach ho otacej tak aby se ti ohral ze vsech stran. Doporucuji lehce okorenit ale jen decentne treba sladkou paprikou. jako priloha je dobrý treba samotný chleba podobne jako je to u nakladaneho hermelinu :)
<mates> hmm fakt dik
<tomas> nemas zac priste se klidne zase ozvy :P

<syn> Proč se dneska na ploše objevila druhá ikona Skypu, hned vedle té původní?
<máma> Klikej si na ten horní, ten spodní to je můj Skype.

Komentář: A pak si jednu nedej.

<a> Sbalíme nějaký kočky!
<b> Jo ty určitě, Ty kterej sám nesbalíš ani spacák...

Komentář: Diskuse dvou spolužáků v HK :D

<ona> tak adoptujeme černouška?
<on> v žádnym případě, se nenechám při přebalování zesměšňovat

<JJP> včera jsem večer seděl s kámoškou v baru a slyšel jsem od ní skvělkou story... jak si prohlížela sperma pod mikroskopem, povídám, kde vzala to sperma a ona na to - "to byl trochu problém..., břicho celý pocákaný a sklíčko na pupíku čistý... a to mi debil tvrdil, že závodně střílel..."

Komentář: holt - někdy se nezadaří, no :)))

<a> čau, používáš skip?
<b> čau, a to je co?
<a> takovej program... na telefonování přes net
<b> myslíš si skype?
<a> není to jedno?
<b> určitě ne, Lucko
<a> Lucko?
<a> já nejsem Lucka
<b> a není to jedno?

<a> cus.tak co ta filosofie?
<b> dal sem to
<a> super. takze sem byl jako pritel na telefonu uzitecnej
<b> jojo. dik. ale von to stejne asi ani necet
<a> jakto?
<b> kamarad tam napsal recept na spekovy knedliky a dal to taky.

<a> pojedeš na ples ?
<b> bohužel letos nejedu
<a> škoda, protože letos jsem ti konečně do očí chtěl říct, že Slavie spadne
<b> já jsem jen zvědav až Slavii koupí šejkové z Kataru co budeš říkat :D
<a> že jsou šejkové z Kataru debilové...

<a> tak jsem zjistil co problikava pri pripojovani na jejich server
<b> jak?
<a> nahral jsem si to pomoci Fraps a najel na ten snimek
<a> maji tam: JESTLI ČTEŠ TENTO TEXT, JE TVŮJ NET KUREVSKY POMALÝ!

Komentář: server jedné banky

<A> Jaká je podle vás nejlepší česká hra?
<B> Sex

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.