Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Myska“

<ona> milacku, ty me psychicky vydiras!
<on> to odvolas nebo se s tebou rozejdu!
<ona> no dobre... :(

Komentář: submisivni pritelkyne

<a> kluci od nás chcou pořádat lanku ale řekli mi že tam nechcou cizí lidi (mé kámoše z lanek)... tak nevim jak chcou pořádat lanku bez switche

Komentář: co se dá dělat :-)

<a> aky mas vlastne velky server?
<b> 40x60x25cm

Komentář: hm, ked ma niekto berie doslovne

<a> oplati sa mi kupit Windows s operacnym systemom?

<Tomano> hele, seš holka, tak ti to vysvětlim. Nesmíš věřit všemu. To cos mi poslala je spam. za ICQ se nikdy platit nebude. Popravdě jestli to odešleš 15ti lidem, chytneš trojskýho koně. Znáš trojský koně, číhá v nich spousta překvapení. No a ten trojský kůň číhá u tebe v počítači, dokud ho něco neaktivuje. Například když sedíš u počítače nahá. Monitor tě začne nahrávat a odesílat tvoje obrazy na stránky pornoprůmyslu. Ty z toho udělaj fotomontáž a do hodiny máš na internetu porno, kde to děláš se psem. To si pochopitelně stáhnu, vyonanuju se nad ním a rozešlu kamarádům. A to ty nechceš, že?
<Baby> diiik to sem nevedela

<Smilinka> jůůů pošli mi to fotku co máš na icq :) :-*
<nWiiish> jo a co za to ?
<Smilinka> pusu :) :-*
<Smilinka> xD
<nWiiish> tss...
<nWiiish> mno nevim no
<Smilinka> mno tak co by si chtěl? :P
<nWiiish> INTEL Dual-Core XEON 5160 - 3,00GHz

Komentář: :D

<a> prodám ping. zn levně. spěchá. už chci hrát
<b> nechceme máme dost svého :)

Komentář: inzerce na webu sítě

<boggy> co si myslíš o piercingu?
<jackie> ale... ja to propichovani ksichtu naprosto schvaluju...
<boggy> jakto?
<jackie> no, alespon je na prvni pohled poznat, kdo je ujetej...
<boggy> LOL

Komentář: moudrý přístup...

<Candys> tak jako v poslední době docela perlíš ;-)
<Floaty> trenuju po nocich :o)
<Candys> a jak?
<Floaty> hazim hlasky na plysaky a ty co je rozesmejou si poznamenavam :-D

<txc> ale seznam od pritelkyne jsem vyresil celkem elegantne
<txc> napsala tam "zelenina"
<txc> tak jsem vzal sacek cibule
<txc> a myslim, ze to bylo naposled, co napsala "tampony" bez dalsi specifikace

Komentář: #kavarna@IRCnet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.