Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Leo555“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<ona> Táhni!
<on> Střelec na C5..

Komentář: hold, každý slovo táhni chápe jinak

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> Čau, sehnal sem luxusní Job
<b> Povídej :D
<a> Rozvážka jídla z obchodaku lidem domu po Praze.. Nastupuju v pondělí :)
<b> Počkej, diť ty, ale nemáš řidičák ne?
<a> Kurva

<a> Zdar, tak jak je v Londýně?
<b> nic moc
<a> Proč?
<b> protože jsem v New Yorku

<a> Jsem zase švorc... Proč nemůžu mít nějakou tajemnou skříňku, ze které by vylejzaly peníze..?
<b> Té tajemné skříňce se říká bankomat a po Liberci jich je plno..

<a> Teď vyšel nějakej časopis s 33 nejlepšíma špionama na světě!
<b> Tak to asi nejsou moc dobrý špioni, když sou v časopisu...

<a> ahoj,pls potrebujem pomoc
<b> čo sa stalo <
<a> nejde mi mobil
<b> čo konkrétne ti na ňom nejde ?
<a> nesvieti mi predný displej
<b> čo si s nim robila ? :D
<a> nič...
<b> no dobre, zajtra ho dones, pozrem sa na to, takto na diaľku to nemá zmysel
<a> a neuškodi mu keď je pri krbe ?
<b> nemalo by, ale radšej ho daj prec
<a> nemôžem, ešte je mokry

<a> kolik je ti vlastně let?
<b> 22
<a> tak to si jen o dva roky starší, mě je dvacet
<b> no jo, naši mě ale dali do školi o rok později
<a> a co?
<b> kdybych šel normálně, bude mi už 23

<Hellhor> Buď pozdraven ó mocný mágu. Slyšel jsem že pivní mok podporuje magické schopnosti. Nechceš se zastavit dnes v 7 do Svijanské krčmy obnovit magickou moc?
<Nightshark> Jakmile soumrak projde kol mágovi věže, temnota se přidá...
<Hellhor> Vlk zavyje a dá temnotě znamení, kdy má sestoupit.

Komentář: Překlad: Jseš na pivo? Stav se. Prozvoním.

<a> Zlato? Proc jsi ode me odjizdela takova nastvana?
<b> jsem nebyla nastvana
<a> No a co se stalo? Udelal jsem neco spatne?
<b> nic, jenom sem se u tebe hrozne nudila. Kdyby ti po zdi lezli mravenci, tak je trikrat prepocitam
<a> Jeee tak to me mrzi :( to jsi mela rict, ja uz bych te nejak zabavil
<b> nechtela jsem te vyrusovat od ty urcite zajimavy pocitacovy hry. Mimochodem zaluzie co mas v oknech maj 62 tech linek.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.