Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Leszek“

<a> I had a horrible drink from Czech recently - something like Slivovidze (?)

Komentář: Svet o nas vi! ;)

<blami> tak premyslim jestli si dam "poctivou s nanometrovymi nudlickami" nebo "farmarskou s mikrometrovou zeleninou"
<blami> ty polivky vubec nejsou dobrej kauf
<admix> polivka z pytliku?
<blami> pisou 4 porce a pritom je toho hrnecek
<MarSik> blami: musis do toho nalit vodu ;)

Komentář: varime s #linux.cz

<honid> kdyz mam dve sitovky jednu 1GB a druhou 100MB jak mi to pujde rychle
<Lester> retez je silny tak, jako jeho nejslabsi clanek
<honid> Lester: ty lamo si ani nepochopil ze mluvim o POCITACOVY siti ale to ti asi nic nerika co?

Komentář: komu neni rady..

<a> uz to umis?
<b> ne...
<b> sem se ucil a pak me vzbudil otec..

<JANNAA> psal jsem tvoje jmeno na svoji ruku, ale kdyz jsem si umyvala ruce, tak mi zmizelo. Napsal jsem tvoje jmeno do pisku, ale vlny ho smazali. Napsal jsem tvoje jmeno do snehu, ale slunce ho roztopilo. Napsal jsem tvoje jmeno do mého srdce a zustalo tam navzdy.....pošli toto vsem kterych si vazis. Jak to posles 10 lidem do 2 minut.... Zitra bude nejkrasnejsi den ve tvem živote)
<Dirty> kurva a ja si zrovna honil takze to do dvou minut urcite nestihnu :D

Komentář: ach, ta romantika mi vzdycky cinila problemy

<a> instalace tohodle linuxu je tak jednoducha, ze kdyz nasypes zrni kolem entru, tak to zvladne i slepice

Komentář: o FC6

<Tyger> Zdar ty jo stáhl sem si novej program a vubec s ním neumím očekávám tvou plnou podporu :P
<El Kamil> jojo drzim palce :P

<a> a ja hovado hned jak me vzbudili jeste na sale tak jsem tam hazel forky na doktory
<a> po tom co mi hodinu operovali nohu me vzbudili a ja se jich hnedka zeptal jestli mi vyndali ten slepak mel jsi videt ty xichty :)

Komentář: po operaci kotniku

<Kojot> Kurňa! Já zapoměl heslo. Když chco obnovit heslo, chtěj jméno. Když chci zjistit jméno, chtěj mail. Když chci obnovit heslo na mail, chtěj dvě kontrolní otázky. A ZAJÍMALO BY MĚ CO JSEM HULIL KDYŽ JSEM JAKO KONTROLNÍ OTÁZKU ZADAL DÝLKU OCASU v CENTIMETRECH MÝHO 3 ROKY MRTVÝHO PSA?!

Komentář: Ať žije obnovování

<honzik> hele musime neco udelat s nasima babama...
<b> s jakejma?
<honzik> no s tema co nemame
<b> jo s temahle

Komentář: V jednu ráno na ICQ :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.