Hlášky hodnocené kladně uživatelem „NiXo_B“

<PAiN.ther> dneska jak sem jel do skoly tak v radiu rikali, ze nejhorsi ridici sou ve veku mezi 18 a 25 lety
<PAiN.ther> tak me to rozhodilo, ze sem najel na obrubnik

<Backtassaar> e-mail centrum.cz dosahuje jiz temer stejnych kvalit jako Ceska Posta a.s.
<Backtassaar> dnes podáte, zítra dodáme

<a> I had a horrible drink from Czech recently - something like Slivovidze (?)

Komentář: Svet o nas vi! ;)

<blami> tak premyslim jestli si dam "poctivou s nanometrovymi nudlickami" nebo "farmarskou s mikrometrovou zeleninou"
<blami> ty polivky vubec nejsou dobrej kauf
<admix> polivka z pytliku?
<blami> pisou 4 porce a pritom je toho hrnecek
<MarSik> blami: musis do toho nalit vodu ;)

Komentář: varime s #linux.cz

<a> winamp mi právě k technu přiřadil styl "křesťanský rock" :-D

Komentář: tuc, tuc, tuc, Amen:-D

<a> uz to umis?
<b> ne...
<b> sem se ucil a pak me vzbudil otec..

<darkreider> kedy sa ti hodi aby som prisiel? hned teraz? po 12? po 13?
<S____h> dobre
<darkreider> hm, niekedy mam pocit ze necitas moje spravy

Komentář: robi mi to dost casto

<tookie> chlapi, usnadnim vam to, jsem zenska, jsem blba a potrebuju radu...

Komentář: Takhle se na to musí když potřebujete poradit...

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

<Keny> Čau, pamatuješ jak sem ti tedy posilal tu fotku těch novych kopaček co jsem si koupil za těch 1200,- ?
<> Zdar... jj vim co si s nima zase udělal ?
<Keny> nic však mě znaš :)
<> no pravě :)
<Keny> Měli jsme zapas a mě se při tom nějak roztrhly a tak že je zajdu reklamovat. A jak sem je ukzal prodavačce a řekl že se mi roztrhly, tak se na mě tak vražedně podivala a zeptala se mě "vy ste v nich hral fotbal ?"
<> rofl

Komentář: kopačky? Muže se v nich hrat ? (ICQ)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.