Hlášky hodnocené kladně uživatelem „duchypuchy“
<a> hej, nejlepší vojáky máš, když hraješ za Zea
<b> za Dia, ty blbečku
<a> tam byl i Dius?
Komentář: Age of Mythology
<a> Tak som dokoncil tu srandu na blokovanie javascriptovych prvkov, v pripade potreby je dole vpravo tlacidlo na ich odblokovanie.
<a> A ked tak nad tym teraz rozmyslam, asi nebol uplne najlepsi napad robit to tlacidlo ako javascriptovy prvok...
<a> Prej jsi dostal do tlamy :)
<b> Nó, to byla taková mezinárodní neshoda...
<b> Jsem tam chlastal s nějakejma slovákama a jeden z nich se mě ptal, jakej mám názor na slováky, jako obecně myslel. Tak mu povídám něco ve smyslu, že super, akorát mi připadaj všichni strašně sprostý.
<b> Tak se na mě všichni koukali jak na vraha a on na mě ještě "Ty kokot co to meleš?". Tak mu to opakuju, že z mý zkušenosti jsou všichni slováci oproti nám sprostý, ať se podivá, jak sám mluví.
<b> No a pak vstali, že prej dem ven. Vytáhli mě z hospody, chytli mě, dali pár facek, zaplatili a šli pryč.
<a> Vosle :D Vis ze sprosty znamena slovensky neco jinyho? :D
<b> Jo, kluci mi to druhej den taky řikali...
<a> ty pí*o dneska sme byli po volbách s tátolu v hospodě a vyprávěl skvělou strory
<b> povidej
<a> jeden kámoš z vesnice, tak se vožrali a von vyskočil normálně z patra z okna do záhonu po břiše, tak se na něj šli podívat a von se nehejbal, vypadal mrtvej, tak zavolali záchranku, letěl sem vrtulník a ty lidi z toho vrtulníku k němu přiběhli, von se zved a povídá: "BAF!"
<a> dobrý den, telefon se mi stále vypíná a zapíná, máte nějakou radu nebo ho mám poslat na reklamaci?
<nokia helpcenter> dobrý den, zkoušel jste ho už vypnout a zapnout?
Komentář: nokia helpcenter:-D
<on> dnes jsem už odmaturoval...takže očekávám nějaké normální odpálkování
<ona> vítej ve světě dospělých, zajdo
<ona> za kolik?
<on> srandistko
<ona> tak za kolik odmaturoval?
<on> jo takhle... 9
<a> na me se dneska zase mlada nasrala kvuli uplny volovine...
<a> pisu ji SMSku
<a> a abych byl originalni v pozdravu,
<a> napisu ji Cus vole...
<a> a ono se ji to nelibi...
Komentář: Zas brácha perlil..xD
<Já> <Já> Dobrý den, díky za to, že již platba dorazila, ovšem potřebuju přesměrovat u domény http://www.***.eu NSSET :).
<ZAJAC> dd, seru na vas.. jest esem rikal ze pokud chcete mit hosting jinde tak at si to zaregistrujete sam jinde.. takle nabizime freehosting s domenou a ne jen samotnou registraci nove domeny, prodavame to skoro za nakupni cenu, nechci mit s tim srani,takze smula
Komentář: Tech. podpora u pipni.cz
<a> prositě, jak bys přeložil že už nemůžu jet na kole, protože žadne nemám
<b> Error, action failed, no wheel avaliable.
<kolegyne> Prosím, daj se v Lotusech nějak vypnout ty automatické opravy? Nebo to tu rozmlátim, fakt už.
<ja> Soubor - předvolby - kontrola pravopisu - automatické opravy.
<ja> Copak nějaká nepříjemnost?
<kolegyne> Nepříjemnost? Průser! Ten chlap se jmenuje Kitler, je to Němec a už jsem to odeslala