Detail hlášky #57541

<A> Som si dneska dobíjal kredit na Buss xD
<A> Tak som spustil na vodiča autobusu:
<A> Na tri (miesto za tri)
<A> Vodič sa po mne pozeral a pozeral
<A> Tak som dodal Zabiť (miesto dobyť)
<A> Sa kukal potom po mne ako z iného sveta xD

Komentář: Trochu sa mi poplietol jazyk xD

Informace o hlášce

Datum přidání: 17. 3. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Jakubik (1 hláška)
Hlasování: GICaesar, Orlan, Ashlilien, darwenhon, Eurostoxx, Lidulinka, Andysik, audiotrack 8 pro a Funin, HateMePls, Fenris, Ruiner, Schmeeczko, YoSarin, Maty991, Marcus7, sparasis, suah, Zidane, chachan, alaqella, ubozak, Foo_Fighter, Eveni, smrduty_kojot, Aggie, MistrBuBak, DarkAngel, Keeehi, Nevermore, Sha-a-kaa, Celer, Bakys7, Mysharr, queeny31, logout, theSlayer, GRIF, Svorrok, Inf1n1tyy, Acorp, Lekan, teye, pocitujlasku, picis, Diplomat, bosorka, wotas, lennyd, Maailmameister, ScH0ll_kIll3r, hossa, Lorandel, kecal_op, Alf, Highlander, Pista_Hufnagl, M4rtin, perfect, Neuromancer, Sed, maara, paulie, fatman, Danny991, Harys, Meer, lentiilka, Lyachtu, Justice, lerra, Sotna[A], w3m, luciferrus, Wery, freaky_tomato, Nadneseny, nekdo88, Altair, Wlk, Ripper, Hammer, iNs3cT, Tristy, LittleOmig, twr42, Sinn, Frostys, sevenjetc, merlinovic, q, Slim2, lucyen87, DarthOptimus, Airy, krutoslav, selmi, Petr640, Tutanken, ChuckNorris, SkyHaven, kafcak, machulka, kuras, Frisbeeman, scarlaxx, Milda90, Hroner, paapi, janson, Sniclman, ALiEN, Pooka, diablo, Krepi, Deneb, Eduard, pan_Inkognito, jirkaBUN, CIMBI, HonzaRez, Traitor, SuPPoRTiDioTS, Vidlos, cocker, riddick09, pojir, LosFilipos, TheFlyingman, Lopatka93, joocker, nicre, srobka, redog, Ondruch, nitram1234, Mirator, Kogaku, angie-metalbee, Witek, Slay, bradl3y, YDraigGoch, Marsian, huhulesny, Doktor, zelvak, kbtmichal
140 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 2,76 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:07
GICaesar: Ale jo, mně to pobavilo, protože...
silhouette
Ale jo, mně to pobavilo, protože kámošovi se stalo něco podobnýho, když si ve druháku kupoval jízdenku na vlak: "Dobrý den, zpáteční tam a zpátky." Samozřejmě opomněl dodat kam chce tu zpáteční :-)
21:02
Pista_Hufnagl: Spolužák kdysi v Budějicích na n...
silhouette
Spolužák kdysi v Budějicích na nádraží žádal u pokladny lístek "do Budějovic a zpátky". Chvilku to bylo vtipné - než vyšlo najevo, že krom Českých Budějovic existují i Moravské Budějovice.
Ale že bych to musel posílat na Lamera...
Prznění mateřštiny neodpouštím. // A jen tak mimochodem - Blanch mi třikrát (!) podržela. Kdo z vás to může říct, pánové? Áha?
13:12
Deneb: Re: Spolužák kdysi v Budějicích...
Deneb
Ale tak to já jsem si občas v autobuse kupovala v Opočně lístek do Opočna i přesto, že do Opočna u Loun jsem vážně jet nechtěla. Ale když člověk denně omílá "dobrý den, prosím studentský do Rychnova" a "dobrý den, prosím studentský do Opočna", občas se splete. Vtipnější spíš bylo, jak na to reagovali řidiči. Třeba: "tak to máme za dvě koruny, zastávka Opočno, račte si rovnou vystoupit zadníma dveřma! Moc jste se neprojela, viďte, slečno?"
Živá, mrtvá pod kůží mi teče / jako horký vosk / řeka krve z parafínu / změklá minulost
21:10
Orlan: Já se náhodou tomu zabití zasmál...
Orlan
Já se náhodou tomu zabití zasmála, kameny na mě. :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7291 dny

Hláška #1050

<thement> ja se budim samovolne


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1929 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2234 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2584 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2789 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3004 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 10 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 27 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
před 28 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 28 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
před 29 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.