Hlášky hodnocené záporně uživatelem „zelvicka“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> Mám ušmiklej prst
<b> Když mu řikáš prst :D

<a> když studentovi dojdou peníze nepřichází v úvahu "lámání chleba" ale "vracení lahví" :D

Komentář: Vysočina - salám

<a> To posouvání času mi ale vážně dělá bordel v nočním harmonogramu!
<b> No, nedivím se ti . Dnes je to prvně co jsem si otevřel pivko a dopil ho čtvrt hodiny předtím :).

<a> Tak co nového u Engelsů?
<b> Ále, odešla mu žena. Chtěl ji dát do společného vlastnictví.

Komentář: Výňatek z Manifestu komunistické strany: "M칝ák vidí ve své ženě pouhý výrobní nástroj. Slyší, že výrobní nástroje mají být dány do společného užívání, a nemůže si ovšem představit nic jiného, než že stejný úděl postihne také ženy. Nemá ani potuchy, že jde právě o to, zrušit postavení ženy jako pouhého výrobního nástroje."

<a> syn se snad začal učit
<a> našeptávač už neukazuje u "f" freevideo.cz, ale fs.cvut.cz

<Daník> A to jsem vám už říkal, jak mě postřelili?
<Alex> Cože? To jako fakt?
<Daník> No jo, na Silvestra. Jsme byli s Peťanem v nějakém klubu, pařili s moravákama do rána a nějak jsme se ocitli na Spartě, jak tam jsou ambasády. Trochu jsme pili, dělali docela bordel. Šli jsme právě okolo turecké ambasády a tam maj ozbrojenou ochranku. Tak si to k nám jeden zamířil a jako by sáhl pod kabát. Já se úplně vynervoval, nechtěl jsem mít problémy... tak říkám Peťanovi "zdrháme vole" a rozeběhl jsem se... Říkám si, co mi může udělat, že jo. No a najednou strašná rána, cítím prudkou bolest v hlavě, v ústech krev, před očima temno... Podlomili se mi kolena a spadl jsem na zem.
<Alex> Ty vole, tak to je hodně drsný... a Peťana ne?
<Peťan> Mě ne. My jsme totiž šli kolem těch ambasád, Dan už nějaké to promile v krvi. V jednu chvíli se zničehonic zastavil a civěl na týpka, co šel proti nám. Pak do mě strčil, prudce se rozeběhl a vrazil do veřejného osvětlení.

<simsalabim> dostane se tohle z fronty?
<awwyea> vsechno co je tvoje tak predbiha takze mozna jo

Komentář: No nevim no =D

<> Jo, a v sobotu je kalba u Marka.
<přítelkyně> Aha... serem na to.
<> V pohodě, tak půjdu sám...
<přítelkyně> řekla sem serem

Komentář: Matriarchát v praxi :P

<a> Koupila jsem dceři k druhým narozeninám první knížku
<b> Jakou?
<a> Programujeme v C++...

Komentář: Skvělá maminka:)

<a> Ten kdo to napsal by měl dostat cenu za literaturu!
<b> Za liteRATHuru

Komentář: Sociální demokRATH Kudy chodil, Tudy kRATH. Kdyz sel prachy provětRATH, troufli si ho vyšťouRATH. Zbývá uz Jen zapíRATH, nevědomost předstíRATH, kňouRATH, káRATH, vydíRATH, Šance vidět umíRATH DRIV, nez přijde slunovRATH, mříže budou zavíRATH. Hlavně se však tentokRÁTH Zase CELÝ NEPOSRATH!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.