Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Orcist“

-!- mici.micisek has joined #křesťanství
<mici.micisek> 666
-!- mici.micisek was kicked from #křesťanství by jezus [táhni satane]

Komentář: co dodat? :-D

<a> vis za co si me dala do ignore listu?
<b> za co?
<a> ne se me zeptala jestli vim jaky ma cislo bot tak sem ji ho napsal
<a> tak co vid na netu mela fotku
<a> tak sem to pravitkem premeril a trojclenkou dopocital
<a> kdyz vim ze meri 160 cm a na monitoru to bylo 12 a ze bota na monitoru meri 2 cm tak mi vyslo ze v realu meri 26,66 cm a moje bota meri 35cm v realu a je to cislo 47 tak me vyslo ze ona ma cislo 35,8 coz je cislo 36

<a> serus, maturant
<b> daj pokoj, mam taky pocit, ze za dalsie dva tyzdne kazdy den pokosim, vylestim cely byt, poupratujem izbu, garaz, vybetonujem pivnicu, vymalujem, skontrolujem strechu, dorobim meteostanicu, fm vysielac, ocesem kaktusy, povysavam riady a pojdem na prechadzku s chobotnicou len aby som sa ucit nemusel
<a> to mas este dobre, ja som cez akademicky tyzden zacal ocakavat, citat a odpovedat aj na SPAMy...

<a> Proboha ja a anglictina - nevis co je: Hints for youtube?
<b> Tipy pro tebe trubko.

Komentář: Osedlej iso nebo ho spal!

<a> hochu jsem byl dneska na Pernstejne...
<b> hele jestli mi chces neco rict tak delej nemam moc casu
<a> ok
<a> na konci prohlidky, kdyz jsem prochazel kolem pruvodkyne (fakt baba, minisukne, trojky kozy, velkej vystrih, 180 cm, blondyna) no proste temer ideal krasy...
<a> a ona na me: Vy jste z té prohlídky asi moc nemel, co?
<a> a ja: Coze?

Komentář: Byla fakt pěkná...

<a> verze A: CBADCDADADBA varze B: ACDCCDACBDCD
<a> tak fyziku už umím
<b> tomu ve skole rikame cheaty.
<a> dejme tomu že hackuju, protože učitelka má asi avast
<b> proc?
<a> jednou ke mě prišla a povidala: Co to máte na té ruce?
<a> já na to: půl chleba, litr mleka a sest rohliku

Komentář: nic není nad improvizaci

<hxc> kurva za posledni pulhodinu tady byli dva typci co mi nabizeli t-mobile
<hxc> jeden prisel ted a rikal ze ztratil toho druhyho, jestli sem ho nevidel

<ona> já mám moc ráda koně
<on> já radši vepřový

<Sonny> where are you from?
<miroo> slovakia
<miroo> and you?
<Sonny> czech republic
<miroo> heh :)
<miroo> tak sme si precvicili aspon anglictinu

Komentář: stava se :D

<a> koupil sem novy dvd prehravac
<a> umi prehrat veskere disky co existuji
<b> i floppy disc?
<a> ne
<b> tak vidis :)

Komentář: jak někdo věří reklamě

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.