Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Orcist“

<a> strasne rad bych te ted osukal, zlaticko
<a> jezis, vedle, pardon
<a> ty vole ted sem poslal jedne debilni kolegyni z prace zpravu, pro mladou, ze bych ji osukal :D :D trapas :D
<b> ...
<a> sakra! zase vedle :((

<Carol.II> Myslet znamená hovno vědět.
<Bata> Takže když jsi říkala, že jsi ženská a narozdíl od chlapů dokážeš myslet, tak to vlastně nebyla zas taková výhra...

Komentář: ;)

<ona> cauky. tak co ta tvoje nova netova laska?
<on> poslala mi odkaz na libko
<ona> no a?
<on> je to moje segra
<ona> reknes ji to? :D
<on> ani nahodou vis co jsme si psali za prasarny??????? jsem se malem zblil jak jsem to uvidel
<ona> heh to neni dobry
<on> proc?
<ona> lucka ted sedi vedle mne

<Ra(i)dka> nejlepsi je asi vyprask
<Urza> rukou, nebo něčím?
<Ra(i)dka> do trisel... nejlepsi a nejucinnejsi je na to sitovy kabel, ma dobre ostrou koncovku :-))

Komentář: Sexuální aktivity matfyzaček.

<ona> hele jak vypnu takovy to, ze kdyz neco pisu, chci opravit slovo v textu a ono me to zere dalsi pismenka?

Komentář: aneb zravej insert :)

<a> Čus, tak jak bylo minulý měsíc ve Stodolní?
<b> kua, ani se neptej...
<a> Ale, snad jste se zase neožrali jak dobytci?
<b> hm...
<b> právě že jo...
<a> Ježiši, vy jste fakt paka :-D
<b> už ve vlaku, poslední co si pamatuju tak výstup z vlaku...
<b> ráno v hotelu jsem zjistil, že nemam peněženku...
<a> Co??? :-D
<b> nj, hledal jsem ji asi dvě hodiny
<a> A našel jsi?
<b> no ne... nahlásil jsem na policii že mi ukradli peněženku... zablokoval jsem všechny karty, nechal jsem si udělat nový, vystavil jsem si novou občanku i řidičák... a víš co nasere nejvíc?
<a> To znam, to je hrozný, běhat po úřadech atd... Povídej, co nasere nejvíc?:-D
<b> včera mi přišel balíček od nějaký striptérky z ostravy... prej jsem jí strčil celou peněženku za kalhotky...

Komentář: někteří jsou holt štědř í:-D

<a> Ty vole, právě se mi narodila sestra... :)
<b> looool... XD
<b> A jak je stará? :)

Komentář: DEBIL!

<a> cus potreboval bych radu
<a> nejakou inkoustovou normal cernou tiskarnu do ktere stoji malo plneni
<b> plnici pero

Komentář: na blbou otazku blba odpoved

<a> uz ti aspon rekl ze te miluje?
<b> Jeste to nerekl.
<b> Ale myslim si ze jo ;)
<b> Uz pry smazal porno.

Komentář: Perfektni dukaz lasky xD

<majgad> Ja som si minule refreshol dva deci vodky na ex a tiež som sa citil ako vista. Každy do nej len pičuje ale pri tom neviete aky je to pocit ked stále padáte!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.