Příspěvky uživatele „peanutka“

Re: první zkouška v prvním semestru

Což mi připomíná, že bych se měla přestat flákat...

Re: Já vám to řeknu takhle "Do p...

Píšou se na konec důkazu, taky se tam může psát cbd nebo qed (což bylo dokázáno a quod erat demonstrandum), jakože hotovo, dokázal jsem to(!).

Re: Já vám to řeknu takhle "Do p...

Ale ten radostný pocit, když člověk může pod větu konečně udělat čtvereček, ta fascinace propojením všech oblastí, ten pocit, když na tebe lidi čumí jako na idiota, kdykoliv jim tohle řekneš... Matika je fajn:) A kdo je línej nad tím přemýšlet, tak ať nepřemýšlí, ale je to fakt škoda.
A jinak to první je spíš axiom, druhý spíš věta, ale budiž:)

Re: Drazí rejpalové, mohli byste...

A přesně takové školy bych zrušila. Jedno, jestli to je podrpůměrný gympl, průmka, obchodka či cokoliv jiné. Když nejsou schopní splnit základní požadavky, měl by být výsledkem výučňák a ne maturita.

Milejší jsou uklízečky, které př...

Milejší jsou uklízečky, které přijdou do posluchárny, kde se píšou státnice, s hadrem v ruce, že to všechno musí ven, že ona jde prostě uklízet:)
Každopádně to taky nepostuju jako hlášku, že.

No, my bychom zase mohli psát pr...

No, my bychom zase mohli psát práci na téma "Můžou filozofové myslet?":)
Doufám, že se nikdo neurazíte, to je jako věčné Brno vs. Praha, stejně se ve finále máme docela i rádi:)

No, spíš právě neučte se... ti c...

No, spíš právě neučte se... ti co se na vysoké učí se moc neflákají. Ovšem to jen na pár vyvolených fakultách, většina našich škol jde těžce do kopru.

Re: Otřepané

A ve finále kliknu na plus. Kdyby se někom chtělo se vypárovat... díky.

Re: No, mě zase nepřipadá úplně norm...

Hlavně, že já napíšu dvakrát si... *facepalm*

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.