Nápověda

Obsah


O webu

Stránky lamer.cz slouží k uchovávání a sdílení vtipných útržků internetové komunikace. Jednotlivé hlášky lze hodnotit a vést pod nimi diskusi. Každou hlášku můžete přímým odkazem přidat na svůj Facebook nebo Twitter.


Na navigační liště jsou odkazy Nejnovější, Nejlepší, Náhodné, Všechny a Fronta. Nejnovější vypíše hlášky, které prošly 24hodinovým pobytem ve frontě a nasbíraly během této doby kladný počet hlasů, seřazené podle data přidání; Nejlepší seřadí tyto hlášky podle oblíbenosti. Odkaz Náhodné vygeneruje jednu stránku náhodných hlášek a pod odkazem Všechny jsou k dispozici všechny přidané hlášky, které nebyly vymazány pro porušení pravidel. Ve Frontě čekají na ohodnocení hlášky přidané během posledních 24 hodin.


Lamer.cz má svou stránku na Facebooku a na Twitteru, do RSS čtečky si můžete přidat kanály Nejnovějších hlášek (tj. ty, které mají po uplynutí lhůty kladné skóre), Všech hlášek (tj. hlášky s jakýmkoli hodnocením po uplynutí lhůty strávené ve frontě), Fronty hlášek (všechny nově přidané hlášky) a Nejnovějších příspěvků (komentáře pod hláškami). Administrátory je možné kontaktovat na e-mailu info@lamer.cz .


Přidávání hlášek

Hlášky (dříve „citace“) mohou přidávat jen registrovaní uživatelé. Zaregistrovat se můžete zde, po přihlášení lze přidat hlášku zde. Hláška po přidání čeká 24 hodin ve „frontě“, kde ji návštěvníci hodnotí (plusovými nebo mínusovými hlasy). Po uplynutí této lhůty se v případě, že nemá záporný počet hlasů, přesune mezi Nejnovější. Pokud neobstojí, bude ji možné dále vylistovat pod odkazem „Všechny“.


Hlášku (popř. diskuzní příspěvek), která odporuje pravidlům, lze nahlásit administrátorům kliknutím na příslušný odkaz. Pokud je políčko zašedlé, znamená to, že u dané hlášky nebo příspěvku už problém někdo nahlásil. K diskusním příspěvkům, stejně jako k hláškám, lze hlasovat; po pěti mínusech se zmenší font příspěvku, po deseti se příspěvek automaticky skrývá.


Uživatelský profil

Vaše profilová stránka se vám zobrazí při kliknutí na odkaz v bočním sloupci. Na této stránce si můžete měnit heslo, e-mail, podpis, avatar (ikonku) a nastavit či zrušit posílání denního přehledu nových hlášek v určený čas. Naleznete zde také odkaz na svůj veřejný profil. Tento souhrn uvidí každý, kdo klikne na váš nick u citace či příspěvku. V tuto chvíli jde o počet uživatelem zaslaných hlášek, příspěvků a počet hlášek a příspěvků, k nimž uživatel hlasoval. Hlášky a příspěvky konkrétního autora lze kliknutím na příslušný odkaz v profilu vylistovat. Jako poslední odkaz ve svém profilu naleznete odkaz na RSS reakcí na vaše příspěvky v diskusích.


Často kladené dotazy

 • Co je to oblíbenost?
  Hodnota vypočítaná na základě tohoto algoritmu, která určuje počet hvězdiček a pořadí hlášky v seznamu nejlepších.

 • Zaregistroval jsem si uživatelský účet, ale nedaří se mi ho aktivovat, co mám dělat?
  S největší pravděpodobností jste omylem kliknuli na odkaz v e-mailu dvakrát a účet je tedy již aktivní. Zkuste se přihlásit svým uživatelským jménem a heslem a pokud ani to nebude fungovat, kontaktujte nás.

 • Jak můžu upravit svou hlášku nebo diskuzní příspěvek?
  Autor sám nemůže upravovat své hlášky ani diskuzní příspěvky. Pokud potřebujete hlášku nebo diskuzní příspěvek upravit, požádejte administrátory prostřednictvím tlačítka „Nahlásit problém“.

 • Jak můžu smazat svou hlášku nebo diskuzní příspěvek?
  Autor sám nemůže mazat své hlášky ani diskuzní příspěvky – doporučujeme si raději předem promyslet, zda hlášku nebo diskuzní příspěvek opravdu chcete poslat. Mažeme pouze hlášky a diskuzní příspěvky, které porušují pravidla, a to na základě hlášení zaslaného prostřednictvím tlačítka „Nahlásit problém“.

 • Jak můžu smazat svůj uživatelský účet?
  Uživatelský účet nelze kompletně smazat, jelikož by se tím nenávratně ztratily například informace o vašem hlasování nebo odpovědi na vaše komentáře – smazání jednoho uživatelského účtu by tedy mohlo vést k poškození dalších uživatelů.

 • Za co můžu dostat ban a co se potom stane?
  Pokud obzvláště závažně nebo opakovaně porušíte pravidla, může Vám být deaktivován uživatelský účet – nebudete se tedy moci přihlásit a server vám zůstane přístupný pouze pro čtení. Míru závažnosti přečinů posuzují administrátoři dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Pokud budete i nadále porušovat pravidla a pokusíte se ban obejít registrací nových uživatelských účtů, bude vám udělen ban na IP adresu. Pokud se pokusíte obejít i ten, budeme záležitost řešit s poskytovatelem vašeho internetového připojení a v případě porušení zákonů nebo způsobení větší škody provozovateli i s Policií ČR.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 6017 dny

Hláška #13894

<Noviii> pozor matfyzák vaří


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1327 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1632 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1982 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2187 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2402 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 11 dny

K hlášce #32681

Re: Želvi 21:43

ESESEL
před 22 dny

K hlášce #32681

Želvi 21:43

Tapir
před 24 dny

K hlášce #73885

Re: While 21:07

nakopnuta_sova
před 30 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

nakopnuta_sova
před 30 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.