Příspěvky uživatele „Blanch“

Absence gramatiky, to neuvěříš,...

Absence gramatiky, to neuvěříš, co se mi stalo, iksdé, lol, ajťák, komentář na facku...

To ti fakt neuvěřím...
Neuvěřím ti, žes to myslel vážně, gumídku :)

Re: To sis spletl, proti Ježíši...

Hlavně dokud nešel s křížkem po funuse :)

To sis spletl, proti Ježíši měli...

To sis spletl, proti Ježíši měli trnovou korunu a kříž, který musel nést na zádech....

Re: To je tak, vysvetľuj Čechovi,

Myslím, že za takové jako jsi ty, se tvoji spoluobčané, kteří mají soudnost, stydí...
Já bych se za Čecha, který bezdůvodně ponižuje Slováka, taky styděla.

Jsi fakt hrdina *ironík*

Re: pointa

:D
Ne, k tomu vážně není co dodat :D
Ano, samozřejmě - na Lamerovi čtou totiž jen ženské. A všechny se urážejí nad expresivními výrazy, teď si na to kápl! Hlavinka!

Vážení, to chce potlesk...

Re: pointa

Řekla bych, že tu ztrátu jsi neutrpěla. I poté, co jsem se ujistila, že vysvětlení autora citace se shoduje s mým domněním, že jde přesně o toto, jsem na něm nenalezla nic vtipného.

Tak nevím, čím to bude. Jestli je argument - možná tím, protože jsi ženská - adekvátní. Právě že proto, že jsem ženská, jsem to přesně takto pochopila - pravděpodobně přesně jako ty, YDraigGoch, a tak to shledávám stejně ichtylním jako předtím.
Tohle prostě na Lamera nepatří.

:D Až do posledního řádku jsem n...

:D
Až do posledního řádku jsem neměla tušení, v čem bude pointa a i jindy má velmi bujná fantazie nezapracovala.
Že by nebyl zapnutý sporák, to mi nepřišlo natolik vtipné, aby to mělo tolik plusek :) a nic dalšího mě nenapadlo, takže tento závěr mě poměrně položil smíchy na stůl :))

Bez remcání: +

Re: Spíš než na plus je to na facku

Právě jsem chtěla poznamenat, že když ho nechce do huby, jestli třeba nechce přes hubu...

:D Přiznám se, že ta přirovnání...

:D Přiznám se, že ta přirovnání mě taky dost pobavila a hlavně i proto, že jsem neskutečný hokejový fanda.
S radostí dávám +
Trestná pramice za pádlování neměla chybu :D

Re: Keď som si pral tričko v rukách

Taky to mohl být tekutý prací prášek, ty nejsou tak agresivní a některé jsou s bělidlem taky.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.