Příspěvky uživatele „CarpeNoctem“

Re: Se mi zdá, že použití pojmu

Povědomí možná. Stejně jako skoro každej zná slovo prokrastinace, ale skoro nikdo ho neumí použít správně.

Re: Do pondělí by to chtělo asi fron...

Ve věku, kdy mu ještě nenalejou ani doma, možná jo...

Re: Jo

Googlil jsem a stejně mi to nic neříká. Jsem běžný čtenář nebo široká veřejnost? Nevím. Ale hláška mi není nějak extra srozumitelná ani teď. Respektive chápu, co asi autor chtěl říct, leč nesouhlasím.

Re: nechavam bez hodnotenia, leb...

Ach tak. No, "otevřít televizi" jsem taky nikdy neslyšel, na druhou stranu "zavřít televizi" běžně říkají všichni důchodci v rodině. Tak nevím...

Re: nechavam bez hodnotenia, leb...

Sova asi spíš myslel "otevři Firefox".

Používám to běžně, ale smysl to nedává, to má Sova pravdu :-)

Re: Historka

Ne. "Kamarád vyprávěl, že jeho kolega" je definice story, co se přihodila kolegovi mého kamaráda. Urban legendou se stává až při nadkritickém počtu kolegů a kamarádů, což ale já v tu chvíli vůbec nemusím vědět (a kdyby to všichni věděli, tak žádná urban legenda nikdy nevznikne).

Re: To je zas cpt. Obvious komen...

Mrtvá nebyla, ale skonavší byla? Tos mi to teda vysvětlil, fakt :-)

Nechcete mi vy dva doufám tvrdit, že ráno úča přijde do třídy s pytlem živých, kvákajících žab, každýmu děcku hodí jednu na stůl...a do konce vyučování tráví děti čas lovením žab z poza skříní, že ne? :-) Netvrdím, že to tak není, ale věřit se mi tomu nechce... Ochránci zvířat by nejspíš vyskočili z kůže.

Re: Historka

Mě zase vždycky pobaví, jak si každej chytrák myslí, že tyhle urban stories musí všichni znát, a hlavně vědět, že jsou to urban stories...

Re: To je zas cpt. Obvious komen...

Čistě teoreticky...nebyla ta žába náhodou mrtvá už před začátkem pitvy?

Re: sistance, jdi už laskavě do

Já jo, klidně pokračuj, čte se to dobře :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.