Příspěvky uživatele „peanutka“

Plus za slečninu totální neznalo...

Plus za slečninu totální neznalost fotbalu, kterou plně podporuji:)

Re: Jo, to já zas nemám rád torr...

Já neřekla, že nemáš pravdu. Já jen tvrdím, že nekontroluju všechno, co nám který profesor řekne. Takže hezké, ale utfg zvládnu taky.
Ale díky, jsem chytřejší o 4 odstavce, které mi do budoucna budou jistě vélmi užitečné.

Pes je věc?

samy psy....
Navíc je to hláška o ničem a k ničemu.

Re: Jo, to já zas nemám rád torr...

Já jsem ráda, když mě někdo poučí, ovšem to, co nenávidim, jsou hysterky, které si musí neustále něco dokazovat. A opět, tohle nám tvrdili na hodinách práva, takže bagr. Prodávám co jsem koupila, žádné upgrady holt nevedu, srovnej se stím.

Re: Chybička

Nejsem v tom sama, pecka:)

Re: Jo, to já zas nemám rád torr...

Nám to tvrdili na sockách, tak nevim. Ve výsledku je to asi stejně jedno:)

Re: Jo, to já zas nemám rád torr...

Myslim, že v zásadě se to bere stejně, jenom to jsou dvě kategorie, mám dojem. Obsahem se tady myslí cokoliv, nejen software, ale třeba soukromé fotky nebo nějaký texťák (ve kterém ovšem není kniha autora, kterému platí autorská práva). Každopádně pokud nesdílíš nebo neposkytuješ, máš to jen pro svou potřebu a nedopouštíš se trestného činu. Ovšem pokud si loadneš film a koukáš na něj třeba se ségrou, už to poskytuješ a oficiálně to je trestný čin.

Jestli je tam ten anál schválně,...

Jestli je tam ten anál schválně, má to za mínus, začíná to být silně nuda.

Re: Být učitelem, omluvenka by m...

Proto se to u nás řeší velkým tučným písmem na papírech/netu se suplováním, aby i ti zmatenější věděli, kolikátý je týden.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.