Příspěvky uživatele „BlastFX“

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

Myslíte http://nobrain.dk? (Všic...

Myslíte http://nobrain.dk? (Všichni, kdo to neznáte, mi můžete poděkovat později. :D)
A jde to vypnout. A dokonce i bez task manageru. Stačí mít hodně trpělivosti :D

Re: Je to pre jazykovú bariéru, že n...

Jazykovou bariérou to není. Taky to nechápu.

*Jak se dá předvést, že jste idi...

*Jak se dá předvést, že jste idiot neovládající gramatiku, co není schopný napsat jeden nick dvakrát stejně.

Asi to nebude tak hrozný, když p...

Asi to nebude tak hrozný, když pořád mohl psát „is online“ a „is offline“ a ani jednou mu během toho nespadlo připojení.
Možná by stálo za úvahu „speciální příkazy“ zobrazovat rovnou a ne až po kliknutí. Ale co si to nalhávám? Stejně by to nepomohlo.

Re: Ajtaci? V maturitnim rocniku...

Ne, ne, u nás ve firmě se praktikoval osobní přístup — přišli jsme k nim do kanceláře a resetovali jim to osobně :D

Re: minus

Word toho na můj vkus uživatelům moc dovoluje. Pak je to svádí k takovým ohavnostem, jako jsou obří nadpisy či podtrhaný, barevný nebo prokládaný text (o ohavnostech jako wordart se radši ani nezmiňuji). Já bych všechny ty WYSIWYG editory zakázal a zavedl povinný LaTeX!

Re: minus

Shift + ů nejsou anglické uvozovky, to je znak palce. Toto jsou anglické uvozovky “”.

Re: Ajtaci? V maturitnim rocniku? Ar...

Jde to. Já dělal IT support když jsem ještě chodil na střední, takže technicky vzato jsem byl ajťák.

Re: Ale jo, dám plus... Pousmál...

Nepletu-li se, divoká zvěř je majetkem státu. Jestli se nudíš, můžeš zkusit zažalovat stát o náhradu škody :D

Re: To je tezko kdyz sme se bavi...

Jasně, protože pokud nejsi pekař, nepoznáš, že je s koblihou něco špatně, když v ní není marmeláda.

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.