Příspěvky uživatele „Panek“

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Ne, stejnou logigou jako s tou cirkulárkou by bylo, kdybych tvrdil, že chlap, kterému urve hlavu mlýnské kolo se vlastně utopil.

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Ano, jsou klasifikovány doktorem, nebo i sestrou. Na rozdíl od popálenit z přímého tepla jsou nebezpečné právě proto, že tkáň je popálena hlavně hlouběji, i když to tak nevypadá.

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Jé, tak to se omlouvám. Mne furt učili, že blesk je elektrický výboj. A ty jsi mne ted fundovaně přesvědčil, že bleskem se jen ukazuje příroda, proto je to přírodní úkaz.

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Ty vole, cirkulárka.
To je to samé, jako když napíšeš, že smrt nezpůsobyla střelná rána do oblasti břicha, ale dočasná dutina způsobená rychlým průchodem kuželovitého předmětu oblastí tkáně.

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Stejně tak, když začne hořet díky elektrickému oblouku. Také je je to škoda vzniklá díky el. proudu. Ještě jsem se nesetka se zprávou od hasičů, kde bylo napsáno: Požár způsobyl blesk v blískosti elektrického spotřebiče.

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Spáleniny díky elektrickému výboji jsou klasifikovány, jako úraz elektrickým proudem. tečka

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Aha, takže když vylezu na lokomotivu a z troleje do mne sjede blesk, tak to bude zaznamenáno jako: Úraz bleskem za jasného počasí?
Jde o to, co je napsáno v komentáři.

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Sakra, reagoval jsem tu na to, že není možné mít úraz elektrickým proudem při 12V.
A najednou tu řešíte odpor těla. Si uvědomte, že i když vám výboj spálí tepnu a následná nekroza se musí odstranit amputací, tak je to pořád úraz elektrickým proudem a nezáleží na tom, jestli to bylo při 220V nebo 12V.

Re: -

Projde, ale je to ubohé.

Re: jako já nevím ale mě připadá ž...

Normální autobaterie sloužící k nastartování LPG motoru.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.