Příspěvky uživatele „nakopnuta_sova“

Re: No

Z článku:

Pohodářka mrkev
Mrkev je v zeleninové říši extrovertka, která se snese prakticky s každým. Nevadí jí skoro nikdo a vděčně roste bez komentářů na sousedovu adresu.

A co v říši zeleninovo lameří? Celer si tu vybavuju, brambor tu někde rostl, kdo byl další, pamatujete se? :-)

Re: No

Nevěděl jsem, kam to nejlíp přilípnout, ale když se tu řeší mrkve...

https://living.iprima.cz/zahrada/uzitkova-zahrada/ktere-rostliny-se-nesnesou-okurka-rajcata-brambory-mrkev-akat

Okurka je individualistka, mrkev pohodářka, akát dobyvatel.... a co na to mrkvička? A jak je na tom s povahou celer a podobná místní zelenina a ovoce, jsou-li zde další? Otázky, samé otázky...

Re: Počkat, takže on vezl matku

Což sice nebyl asi případ hlášky, když se člověk podívá na datum, nejsem si jist, jak dlouho tu možnost těch "mikroaut" existuje, ale že dnes "řídí auto" automaticky neznamená plnoletost, to už je pravda.

Re: Počkat, takže on vezl matku

A teď mi došlo, že i tzv. "mikroauta" může řídit už patnáctiletý - stačej na to papíry na mopeda.

https://plzensky.denik.cz/podnikani/v-patnacti-za-volant-k-rizeni-mikroaut-ligier-staci-papiry-na-moped-20160617.html

Re: to mi neco pripomina

To je takové to

Víte, proč se rodiče můžou dívat s pubertálními potomky na porno?
Rodiče si myslí, že tomu děti ještě nerozumějí a děti si myslí, že pro staroušky je to už dávno pasé.

Re: Osobně bych si pod tím teda...

Já bych ho i ovládal, ale nevyhovuje mi - buď totiž má otec blbej notebook nebo prostě pravé tlačítko pod touchpadem nemá stejné funkce jako pravé myšítko (tím myslím tlačítko myši, samozřejmě, oficiální název je prostě moc dlouhej :-) )

A vzhledem k tomu, že používám třeba i doplněk , kde podržím pravé myšítko, jedu myší a všechny linky, které takto označím, se mi následně otevřou, je mi touchpad k ničemu - tohle totiž s touchpadem buď nejde nebo jsem za ty roky nepřišel na to, jak to udělat.

Re: Tak to tu teda přejmenujeme

To záleží, ale já osobně vracení beru jako vracení té samé - když je to jiná, tak se dmsn nevrací právě proto, že to je jiná :-)

Tak to tu teda přejmenujeme :-)

To se totiž dostaneme například k https://www.youtube.com/watch?v=sxY1vNA_fqs

"Láska se totiž, i když je prevít,
nikomu dvakrát nemůže zjevit,
láska se totiž, i když je prevít,
nevrací"

Teda Dobeši... co ty víš o životě a o lásce tuplem?

Ta ... no, Želvička to tu už řekla za mě, se nejen že vrací, ale vrací se s gustem a často v tom chudáka člověka nechá napodruhý vymáchat ještě víc.
Taková je to... ano, přesně ta.

Přesně ta...

Re: Láska je kurva

Ovšem máš pravdu... bohužel.
Bohužel.
A to není míněno jako narážka na kohokoliv odsud, kdyby si to někdo snad hodlal myslet.

Re: Re:

Cože?

Jak "jedinkrát"?

To odvoláš, nebo tě vyzývám na souboj!

A zbraně a vzdálenost volím já, neboť jsem byl neskutečně uražen... tedy souboj se bude konat na meče (chtěl jsem navrhnout šavle, ale on by tu do toho někdo rýpal, známe tu zdejší bandu) a na vzdálenost sto kroků!
A neozveš-li se do čtrnácti dnů, prohráls a hanba na tě!!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7145 dny

Hláška #1301

<V> snad ten status nevidela bab


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1889 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2194 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2544 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2750 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2965 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 5 dny

K hlášce #22012

Re: Hudební styly - Natsumi

ESESEL
před 26 dny

K hlášce #24133

Re: 13stka

ignotus
před 46 dny

K hlášce #24133

Re: 13stka

nakopnuta_sova
před 48 dny

K hlášce #73967

Re: Ahoj v roce 2025

nakopnuta_sova
před 48 dny

K hlášce #24133

Re: 13stka


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.