Příspěvky uživatele „CarpeNoctem“

Re: +

Doporučuju combat peta "pani na úklid". Někteří to zkoušeli vyřešit pořízením tamagotchi "přítelkyně", ale to žere moc resourců...

Re: Jéé, to je jak můj bejvalej

Tak ono co si budem povídat...já si připadal zralej na důchod už ve školce :-)

Re: Jéé, to je jak můj bejvalej

No, to už si bude muset přebrat sova sám, jestli mu to přijde atraktivní.

Ale psala jsi "nás", takže zjevně počítáš i sebe :-)

Re: Jéé, to je jak můj bejvalej

Chlap začíná být starej, když mu holky ve tvým věku začnou vykat.

Re: A.C.A.B

V našich zeměpisných podmínkách většinu znásilnění spáchá někdo, koho oběť zná. Nejsou to recidivisti, spíš nějakej friendzoned chudák, kterej už to nevydržel. Takže ani to dočasný vyřazení z oběhu není úplně relevantní...

Až u nás dojde k multikulti obohacení v míře Švédska či UK, pak teprve to bude jinak...

Re: Travička

...a prapůvodní smysl lamera jsou IT hlášky, áno :-)

Re: A.C.A.B

Nevzdávám, ale k čemu mi to bude, že ho chytnou? Sice ho možná dočasně vyřaděj z provozu, ale manželce to nijak reálně nepomůže.

"Jeli okolo a nepomohli" je jeden z důvodů, proč jsem na ně vysazenej. Na pěsti tenkrát sice nedošlo, ale daleko k tomu nebylo. A pak se otočím, a pět metrů od nás stála zaparkovaná bílá felda a v ní dva orgáni. V uniformách, takže ještě k tomu byli ve službě. Stačilo, aby stáhli okýnko a něco zařvali, ale to néééé, my máme polední pauzu či co...

Re: A.C.A.B

Jak přesně mi pomůže policajt, když mi znásilněj manželku? Poplácá jí po zádech "nebrečte pani, to se stává"?

Z mý zkušenosti to skutečně parchanti jsou. Korektně se ke mě chovali jednou jedinkrát, paradoxně to bylo ve chvíli, kdy mě oprávněně pokutovali. Jenže to bylo v devadesátejch a byla jiná doba.

Od tý doby, kdykoliv jsem přišel do styku s policajtama, chovali se přinejmenším neprofesionálně, nebo rovnou jako čuráci. Ať už jsem něco chtěl já po nich, nebo oni po mně.

OK, nemůžu říct, že ACAB, ale zobecnění na CAB si podle svých zkušeností dovolit můžu :-)

Re: No tak společné zájmy s b, c...

To bude dost záležet na tom, jak vypadá a co je zač :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.