Příspěvky uživatele „nakopnuta_sova“

Re: Tohle mi teda moc reálný nepřijd...

V ožralosti se může dít ledacos. Jen ze své zkušenosti nechápu, jak se někomu, kdo neví, co dělá a nepamatuje si, v takovém stavu postavit.

Ale to, že mně by se v takovém stavu nepostavil ani pod namířenou zbraní a řevem "stůj nebo střelím!" neznamená, že někdo ožralej nasráč nemůže hapták mít, takže dejme tomu.

Re: To mi připomíná, jak takhle můj

Popřípadě ústa a v cílové obci se doptáme :-)

V potoce se voda točí, jednou...

V potoce se voda točí,
jednou sem a jednou tam,
vyškrábeš mi možná oči,
až ti jednou sbohem dám...

Re: Ze života

Jo, dobrovolně se přihlásit, u nás taky včera "směnová vedoucí" řvala, že ještě jednou někdo bude v bednách kupit zboží, tak ona to vysype na jednu hromadu a ten, kdo to kupí, si to z té hromady bude vybírat - no už pachatele vidím, jak se přizná a půjde v tom hrabošit :-)

Re: Hh

Asi tak. To druhé se dá aspoň navenek potlačit - že se gay/lesba navenek chovají "normálně", mají partnera/ku opačného pohlaví a tak, ale ve skutečnosti jsou pořád takoví, jací jsou, to se změnit nedá.

Proto třeba tvrdím, že chlapi, kteří např. ve vězení vezmou zavděk homosexuálním sexem, mají dle mě latentní sklony k bisexualitě.
Kdyby neměli, nezačali by si s chlapem dobrovolně nic nezávisle na tom, že ženské jsou v jejich situaci nedosažitelné.
Beru to podle sebe - radši deset let ruční pohon než dobrovolné techtle mechtle s chlapem.

Tím neříkám, že jsou dotyční úchylové nebo tak něco, jen prostě nevěřím tomu, jak někteří říkají - že vyhraněný heterák je schopen "v nouzi" vzít zavděk i stejným pohlavím. Pokud totiž stejným pohlavím zavděk vezme, už to dle mého názoru s jeho vyhraněností není tak žhavé.

Ale každého věc, co dělají dva dospělí svéprávní lidé dobrovolně v posteli, to je jejich věc a každému je do toho velké hnědé kouřící :-)

Re: Zajímalo by mě,

Bezpečnostní certifikát je letitá věc, ale odkdy se tablet nebo cokoliv stará o nastavení času? K čemu je to dobré?

Re: S klokanem pod parou?

Takže nelesbické ženy mají smůlu? A není to hentuta diskriminace? :-)

Zajímalo by mě,

proč jde Lamer o hodinu pozdě. Kdyby byl letní čas, tak to chápu. Ale on Lamer jede na zimním ve správném smyslu slova - letní je SEČ+1, tedy zimní by byl SEČ-1 a Lamer to tak má?

Ale myslím, že zpožděnej Lamer je při výskytu adminů zde jednou za uherskou pětiletku ještě ten nejmenší problém :-)

Re: Andrej mladší už se dostal i do

Já mám koně, bílý koně,
jsou to děti mý,
já mám koně, bílý koně,
jsou to děti mý.

Když vydám pár pokynů,
oni běhaj po Krymu,
já mám koně, bílý koně,
jsou to děti mý!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7686 dny

Hláška #342

<DRSON> to je stav kdy jatra zac


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1841 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2146 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2497 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2702 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2917 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 10 hodinami

K hlášce #73967

Re: Ahoj v roce 2025

nakopnuta_sova
před 10 hodinami

K hlášce #24133

Re: 13stka

nakopnuta_sova
před 10 hodinami

K hlášce #5712

Re: Po letech na to koukám

rikiki
před 8 dny

K hlášce #73967

Re: Ahoj v roce 2025

Zelvi
před 19 dny

K hlášce #73967

Re: Ahoj v roce 2025


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.