Příspěvky uživatele „LazyGriffin“

Re: http://www.sieni.us/?id=38...

Pevne verím, že mi odpustíš :) Ale uznávam. Nebolo to odomňa pekné.

Re: kdyby sis nastavil můj avatar ja...

Odporúčam toto: http://www.sieni.us/?id=2 alebo ešte toto http://www.sieni.us/?id=7

POZOR: Neotvárať odkazi ak trpíte epilepsiou. Vážne !

http://www.sieni.us/?id=38 Tak...

http://www.sieni.us/?id=38

Tak myslím, že nastal čas priznať farbu. KyberQ je dielom mojich rúk.

Týmto sa chcem ospravedlniť všetkým, ktorých moje správanie urazilo alebo pohoršilo. Bol to taký menší herecký pokus. Cieľ som dosiahol v momente keď si ma Boomer pridal do avataru :) (áno, dosť som sa nudil. Pripravujem kamarátovi prezentáciu z fotiek na jeho svadbu a týmto flejmom som si krátil čas)

Dúfam, že aspoň pár ľudí sa na tomto flejme pobavilo a keď nie tak nech ma poserie holub :)

Re: čmuchám, čmuchám demenciu......

Ty podradný tvor z ríše zatratenej. Ja ti toho tvojho psa utratím, a ak psa nemáš tak ti ho kúpim a potom ho utratím. Ále čo, škoda psa. Utratíme radšej teba.

čmuchám, čmuchám demenciu... odk...

čmuchám, čmuchám demenciu... odkiaľ asi tak fúka vietor?

Re: bomba!:D tohle je suprcitace...

Síce to do tejto kultivovanej debaty nepatrí, ale neviem, kam inam by som to mal poslať. Tento banner ma dosť pobavil. http://uploading.sk/obrazek/g7tp6z0/faillama.jpg

Už my gratulovali k 9 999 999 návšteve 1000 000 návšteve, 100 000 návšteve, asle ešte nikdy mi negratulovali k tomu, že mi vôbec funguje internet :D

Re: bomba!:D tohle je suprcitace...

Do kvalitného flejmu patrí hlavne surová arogancia a zneužívanie každej slabosti súpera :)

No ty si ale šikula. Zdvihnúť si po sebe prkinko a spláchnuť, to už je iný level. Za to si asi dostal tých zvyšných 28 bodov.
Kúsky, ktoré ovládam ja mi vynášajú slušné peniaze. Mám na ne aj živnosť :P
Mimochodom, tebe za to používanie záchodu platia, že si si to tak pekne natrénoval?

Re: bomba!:D tohle je suprcitace...

Ja nehovoriť rečou tvojho kmeňa. A to mám z čj maturitu, viem slušne anglicky, trochu nemecky, pár slov maďarsky, japonsky, hebrejsky a nepálsky. Tak teraz som si neni istý, kde je chyba.

IQ 128? A to ti merali v pajzli na miestnom vlakovom nádraží? Tam máš totiž za nepochcanie záchodu bonusových 100 bodov.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.