Příspěvky uživatele „peanutka“

Re: Hej hola, tady někdo ví, co je t...

Nechtěl Trautenberk kabát z muštelek?
Dle Ústavu pro jazyk český:
"Slovo muštelka se poprvé objevilo až v Krkonošské pohádce. Není to žádný zoologický termín, nýbrž jazykový konstrukt, který byl inspirován latinským jménem Mustela sibirica (norek sibiřský), též Kolonocus sibiricus (kolonok). Latinský název Mustela označuje celý rod šelem z čeledi lasicovitých, kunovitých. Z našich lasic je nejhojnější lasice kolčava (Mustela nivalis). V kožešnictví má význam lasice hranostaj, lasice čínská (čínský norek) a lasice japonská (japonský norek). Označení muštelka se v češtině vžilo natolik, že se jím běžně pojmenovávají různé lasicovité šelmy."

Ta přezdívka Ornelius je součást...

Ta přezdívka Ornelius je součást vtipu nebo jen náhoda?

Re: Nějak přemýšlím, co je na to...

Bóže, jste nikdy neviděli reklamu na tampóny?
Tak si dovolím tě vzdělat, tady je to hezky pro puberťačky bez explicitního čehokoliv:
http://www.obtampony.cz/learntampons/tamponsforteens.opl
Nebo obyčejně na tetičce:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tampon#Pou.C5.BE.C3.ADv.C3.A1n.C3.AD

A já se vsadím, že i od Moraváků...

A já se vsadím, že i od Moraváků, dokonce včetně Brňáků.
Jo a hodilo by se v hodinách Češtiny dávat pozor, ju?

Re: Po černym pivu nerostou. Exp...

Pokud myslíš Blackhawks, tak jejich tričko mám na čestném místě ve skříni... nějak se ti nedaří:D

Re: Po černym pivu nerostou. Exp...

To bys nesměl fandit Pardubicím:-p

Re: Po černym pivu nerostou. Exp...

Tak neplavala jsem v něm, to mě ještě nenapadlo. Díky za radu! ;)

Po černym pivu nerostou. Experim...

Po černym pivu nerostou. Experimentálně potvrzeno.

Jéé, už zase jsme bold. Rimmere,...

Jéé, už zase jsme bold. Rimmere, nechceš na to udělat taky nějakou statistiku?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.