Příspěvky uživatele „BlastFX“

A co jí ty miliony lidí po celém...

A co jí ty miliony lidí po celém světě používají? A jak to všechno souvisí s pojídáním dvojtečkadů?

Re: Na fakultě nám visí inzerát na p...

Já každý den cestou do školy v metru vidím vylepené reklamní plakátky jakéhosi portálu (tuším, že se to jmenuje primát nebo tak nějak) nejspíš s referáty a studijními materiály. Tento plakát se mě ptá, jestli jsem zaspal, zatahoval a mimo jiné i "ožral jsi se?" Čas od času, když mám náladu, to zakroužkuji a připíšu něco ve smyslu, že autor nejspíš zatahoval češtinu a tento server mu očividně moc nepomohl.

Re: WoW, sexuální dvojsmysl. Přátelé...

Hlavně ne moc povedený. Proč, když by mu stará kouřila, by neměl moct dýchat ústy? <b> asi vážně bude debil.

Re: "Pane matěji" (sic), "cizí p...

To my směli (češtinář nás je dokonce pečlivě učil), ale jen pokud bychom celou práci napsali dobovým jazykem. Prý že psát moderní češtinou a používat archaické prostředky je ošklivé. Mně to připadá spíš ozvláštňující (když se to nepřežene).

Re: Přepálil jsem pájku? Wut?Pájka

Asi měl na mysli to očko na trafopáječce – to má ve zvyku docela zajiskřit, když se přepálí. Ale že by na tom bylo něco zábavného, to bych tedy neřek. Při bastlení jsou takové nehody běžné.

Re: První dva řádky mi na mínus...

Kdyby chtěli lidem říct jak hubnout, můžou udělat dokument, kde to všechno hezky vysvětlí. Oni ale chtějí šokovat a tak ukazují hrochy ve spodním prádle. Pokud se jim jeden z exemplářů, pardon, chtěl jsem říct účastníků, sesype, tím líp! Navíc si troufám tvrdit, že o dietách a cvičení něco málo vím a občas tam říkají/předvádí pěkné blbosti.

Re: No a ?

Já neříkám, že to dává smysl, ale AFAIK taková je definice.

Iksdéčka nesnáším, ale tady by s...

Iksdéčka nesnáším, ale tady by se hodila. Bez nich skutečně nepoznám, čemuže se to mám smát.

První dva řádky mi na mínus stač...

První dva řádky mi na mínus stačily. Nenávidím reality show.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.