Příspěvky uživatele „KorYi“

« 1 2

0 neni cas...

az na drobnej detail ze 0 na hodinach neznamena ze "cas je nula", nybrz ze od posledni pulnoci ubehlo 0 hodin, takze cela teorie v konverzaci se zaklada na spatnem predpokladu, jelikoz hodiny neukazuj "aktualni cas" (pokud neco jako aktualni cas vubec existuje) ale pouze ukazuji kolik jednotek casu ubehlo od posledni pulnoci (nebo jineho libovolneho okamziku, potom uz je ale jedna o stopky nebo zle narizene hodiny, coz je v jadru to same)

Re: hh

interpunkce=tecky a carky ve vetach
diakritika=hacky a carky nad pismeny
a kdyz uz rejpu tak poradne, takze tag <rejp/> mas zle ukonceny, na konci ma byt </rejp>
to jen tak btw

Vtipne to moc neni tj fakt.......

Vtipne to moc neni tj fakt....ale musim uznat ze holka co cte malera a hraje wowko, toz to se jen tak nevidi (=

a ty ocividne taky ne...

....jelikoz se jedna o kombinaci japonske kany a kanji, ktere je prevzate z cinstiny :P

+1

a ja vul si dycky myslel ze je to nekde v rime....

super

Asi sem divnej, ale myslim ze je to jeden z dost dobrejch kousku (=

Re: vole, tak ten disk chceeeeeem ...

jooo, anime tam je, ale je to jen malicka 2,5" 160...ja se zase moc ndostanu do svk, ale o prazdninach tam nejspis pojedu chlastat...ak chces tak se ozvi 159394961

Re: vole, tak ten disk chceeeeeem ...

xD jako kdybych nemel CDMA tak treba aji jo, ale takhle se mi fakt nechce posila 500MB ucebnici...bych na tom stravil mladi. A taky je samozrejme v anglictine, takze pokud neumis poradne anglicky tak nemas sanci a pokud umis poradne anglicky tak by nemel byt problem treba nejakou ucebnici vygooglit (=

Re: vole, tak ten disk chceeeeeem ...

kdyz si prijedes do CR se svojim diskem taxe muzeme domluvit xD ale jp porna tam zrovna moc nejni...spis anime a tak (=

nahoda? xD

Sem si to tak neska cetl a rikam si ze <a> premejsli uplne stejne jako ja...a pak mi to doslo

« 1 2

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.