Příspěvky uživatele „peca“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: Tak to sis nevydělal, hochu....

No, aby náhodou spíš neviděl...

Re: Já dneska vstával v devět jen pr...

Zkus je příště přehodit už večer, než jdeš spát. To funguje spolehlivě ;-)

Re: 1) zajimalo by me co zmackla...

Podle příznaků bych tipoval levý alt + levý shift (přepnutí z CS na EN klávesnici), což je, na zmáčknutí kozou, nepravděpodobná kombinace kláves. A restartovat notebook kvůli přepnuté klávesnici... :-)

Re: Vážně? Zrovna jsem četl od j...

No, mě to přijde suchý právě proto, že Finština určitě má způsob, jak vyjádřit budoucí čas. To je, jako bychom se smáli Němcům, že mají jenom 4 pády, nebo Finové nám, že máme pádů jen 7 :-)

Re: Můžu vám říct, že já si dodnes n...

A není to jedno? Buď funguje, nebo ne. Jeho poloha na tom nic nemění. Nápověda: Mikrofon bývá ukryt za malou dírkou, tak akorát na kancelářskou sponku a označený nápisem "mic", popřípadě symbolem "tic-tak ve vidlici".

Re: "bo" z "because of" asi nevznikl...

Tak to "Because Of" je IMHO ten fórek, ale když už's to nakousnul, tak jaký že je rozdíl mezi "kvůli tomu" a "protože"? Něco jako mezi "kvůli tomu, že" a "proto"? :-)

Re: Proč si děti myslí, že by ro...

No nevím, podle tohoto mně dcera zkoušela naznačit, že mám až moc deskových her. :-) Nakonec uznala, že je to lepší, než kdybych to prokouřil a propil.

Re: no, co říkám :D :( prosím o

Ne, je to řez řemenicí, ale jenom půlka od osy nahoru (osa je vodorovně)

Re: jen bych podotkl, že

Případně to může také znamenat, že heterosexuál se do pekla nedostane :-)

Re: QIP versus ICQ

Já bych to upřesnil. "prakticky cokoliv je lepší, než ICQ..." Ale pořád lepší ICQ, než Skype.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.