Příspěvky uživatele „Tirant“

« 1 2

Re: A je mi jasný, jak PRSATÝ DLO...

mno: o ceske derave silnice by si znicila tlumice a podvozek. Navic nevim, ajk by to uridila... zatacky by brala asi smykem....rekl bych to tak, ze NFS je vec jedna a zivot je vec druha... navic pri 140 km/h by si tech policajtu ani nevsimla a pokud ano, tak by zastavila tak o 100 metru dal. a navic je fakt gumovy, ze by ji ten policajt nechal jen tak jet dal.

Re: wtf ?? to už fakt nevíte co ji...

No, tak WoW *.wtf pouziva ( http://filext.com/file-extension/WTF ), jenom netusim, proc by to <a> chtel otevrit ( je tam config atd. coz se da udelat ve hre...), takze taky spise tipuju jen nepovedenej radoby vtip.

njn a ja mam porad pocit, ze t...

njn a ja mam porad pocit, ze takovyhle veci tu nemaj co delat...

nevim, jak moc je to moje chyb...

nevim, jak moc je to moje chyba, ale tohle nejak nechapu....

Nebyt komentare, tak nevim, co...

Nebyt komentare, tak nevim, co to tu dela.... pockat, ja to nevim ani tak! xD

Re: Co to je za módu psat bez háčk...

no tak zrovna tohle by me nezajimalo.... jeste bych se neco dozvedel... zlata nevedomost :)

Re: Co to je za módu psat bez háčk...

to neni moda... proste je to rychlejsi (hlavne kdyz pouzivam angl. klavesnici) ;D
btw: ty taky prestavas "psat" hacky a carky xD

Nabizi se otazka, proc jsi mu/...

Nabizi se otazka, proc jsi mu/ji neposlal proste jen odkaz... Ne, ze by nektere titulky nebyly vtipne, ale nenapada me jediny duvod, proc sem davat vypis z jine webove stranky bez komentare; kdyby to bylo komentovani tech titulku budiz, ale takhle to postrada jakoukoliv originalitu. "-"

« 1 2

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.