Příspěvky uživatele „AudiA6“

« 1 2

Re: preklad

s tým D a M máš pravdu, počul som Glynis Barber v originále, tá má hlas na nerozoznanie od Kamily Magálovej, ktorá ju dabuje :) takú zhodu som v živote nepočul... a tiež chápem tvoje rozhorčenie pri preklade do češtiny, ja mám napr. tak napočúvaný MASH v češtine, že keby sa to niekto pokúsil preložiť do slovenčiny, tak do neho niečo hodím :D

s tou dvánastkou ti ja osobne neviem povedať, nezaujímam sa o detské programy, možno niekto tu z prítomných :)

a také klasiky ako si menoval, ako staré rozprávky alebo Burianove filmy, to samozrejme ide všetko v originále, to si neviem v dabingu ani predstaviť, to už by bolo snáď na trest smrti :D ale nie je toho českého dabingu zas až toľko ako sa hovorí, ide hlavne o takéto klasiky ako si menoval a odkedy už Prima a Nova nevysielajú na Slovensku (teda možno u niektorých operátorov sú, neviem), tak už ani české kanály moc nesledujeme... ČT stojí za prd...

Re: preklad

mne znie "plafón" francúzsky, ale "mal som za to" to ano, to je čechizmus :)

Re: banovat=lutovat ze som nieco...

a horník je asi od toho, že je hore v dole, že? :)

tiež ma prvé napadlo ...

..ako si môže niekto nevšimnúť zapnutý Teamviewer - neviem či to robí každá verzia, ale mne to v pravom dolnom rohu obrazovky zobrazuje dosť neprehliadnuteľné okno s nejakými nastaveniami a informáciami o tom, že Teamviewer beží

tiez ma zarazilo ze "slovenska...

tiez ma zarazilo ze "slovenska" zena ... ako keby v tom bol rozdiel ci je slovenska alebo ceska omg ...ked raz nevie varit, tak nezalezi na narodnosti...

nic nove

toto ja bezne pouzivam v beznej reci :)

« 1 2

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.