Příspěvky uživatele „LazyGriffin“

Re: d

Do kelu do kelu do kelu... ja som prešvihol taký flame.. ale sklamali ste ma. Tieklo tam málo krvi a tie nadávky... pff. ach tak by som si tam zanadával. Ale skutočne to vyzeralo na jedného človeka. Celé to bolo také umelé. škoda no...

Re: První minus!

Keď s týmto začnú ľudia aj na tomto webe, tak to bude znakom toho, že dosiahol konečného stupňa rozkladu.

Re: ja lutujem ze patrim do tej

Vo velkého fúzatého úchyláčka čuchajúceho hélium.

Re: ja lutujem ze patrim do tej

Smola, už som ťa nabonzoval Kaliňákovi. Možeš očakávať ťažkoodencov a vodné delá.

Re: Len kľudne choď šlapať. Ešte...

presne v takýchto chvýlach si hovorím "prečo tu nie je edit funkcia?" To je tak strašne strašne namáhavé a problémové to sem pridať, keď na nekonečnom počte webov to funguje? Keď je tak mnoho ciest, ako to vyriešiť tak, aby sa to nedalo zneužiť?

Viem, že ty s tým moc urobiť nemožeš. To je skorej otázka na woodyho, alebo kto to má na svedomí...

Len kľudne choď šlapať. Ešte máš...

Len kľudne choď šlapať. Ešte máš dosť času zmeniť ten nudný život. Veď nakoniec aj turistikou sa dá zarobiť. Napríklad ako nosič vo Vykokých Tatrách.

Re: ja lutujem ze patrim do tej zhov...

máš moje +. Ľudia sú strašné beštie, nech sa idú všetci humanisti zahrabať.
Ešte šťastie, že som griffin.

Keď sa v hrnci vytvorí jednoliat...

Keď sa v hrnci vytvorí jednoliata hmota, tak to už si to trochu prehnal.

Re: To je tak neuveritelne trapn...

No ja tak prochu aj píšem. Ale viac poéziu ako prózu :)

To je tak neuveritelne trapne, t...

To je tak neuveritelne trapne, tak strasne strasne trapne, ze sa mi k tomuto prispevku ani diakritika nechce pisat. je to totalny odpad medzi odpadom. Nieco ako keby si spadol do zumpy, podoreny po pas v srackach ale aj tak by tam bolo jedno hovno, ktore by smrdelo viac ako cela zumpa. Dobru noc prajem.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.