Příspěvky uživatele „Hejhula“

Re: re ...

Jsem jedno velké umyté ucho :)

Re: re ...

Já to taky právě nevím, proto jsem požádal o pomoc http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=400689&orderby=ide ... pak se uvidí :)

Re: Mohu si prisednout?

Ale nedrobit, nemlaskat, neházet jídelní lístky :)

Re: re ...

Máš mít poslintaný banánek v igelitu :-P
Však víš, prožili jsme spolu krásný večer plný nezapomenutelných momentů a dojmů ... a teď příchází chvíle, kdy oba cítíme, že se něco děje ... že je to TO! Máme motýlky v žaludku ... a nejsou ze špatně uskladněného větrníku. Cítíš to taky?

Re: re ...

Ó, to je hambááá ... to jsou tvary, to jsou skvosty (co tam dělá ten mouřenín? - vystěhovat) ... asi budu mít ráno poslintanej polštář :-*
Uděleno 10 bodů, fólie je k nakousnutí :) ... a asi si dám ještě dvojku extra virginu na kuráž ...
(Jdu sebrat ten vržený jídelní lístek, už nikam nepoletí) :)

Re: re ...

Bod získáš, až mi na mail dorazí nějaký fetiš (Rozhodnutí být neodbytný) :)
Neznám kuřáky, kteří by nabízeli :)
Tak já tedy, no, bych byl tak smělý ... bych nakouknul za tu cedulku ... mohu, drahá? (Je to za tři body)

Re: re ...

Mně se toho tyčí :) Ale to musíš nedřív dorýpat ten větrník, ať dodržujeme plán. Nekouřím ... a ty taky ne, jinak by ses neptala, že?:)
Babička nedělá cavyky, to je pro mě nejdůležitější! Nehledě na to, že žádné rukávy nemáš ... ha!
Takže už druhý bod, tzn. Hejhula - ban 2:0, co s tím jako uděláš?

Re: re ...

Opatrně s těmi vykřičníky (laškovně po tobě házím jídelní lístek v plastovém obalu, který tě tentokrát ještě těsně míjí) :)
Jestli peče trubičky, získává před tebou mírný náskok ... umíš péct, vařit?
Záludná otázka, určitě je to nějaká skrytá metafora, která má odhalit mé povahové vlastnosti ... mohou si vybrat, kterým repelentem je zahubím, takže svobodu mají ... prošel jsem?

Re: re ...

Inu, jsem spíše na mladší ročníky, už jen z ekonomického hlediska, že potřebuju méně fólie ... navíc babičku asi vystihují poslední čtyři slova z tvého podpisu.
Dívky v potravinové fólii si cením na černý čaj a větrník, tak posílej a nepaštěkuj :)
Bleší cirkus bohužel nemám, ale mám VISA ... efektivita podobná ;-)

Re: Taky mě těší, těšila jsem se n...

Mě nikdo do fólie zatím nebalil, tak nevím, jakým kalibrem to vyvážit :)
Osrstění, no ... možná trochu .. i těch blech, ale aspoň nemám tkaničku kolem krku a hovězí steak za levým uchem.
Děkuji, chutná trochu jako vidlička ... nebylo by něco sladšího? Prosím ... :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.