Příspěvky uživatele „MessY“

Re: Takovejm jako si ty by nekdo...

Někdo, někdo, někdo ... pořád jen někdo, ale NIKDO se k tomu osobně nehlásí - jak jsem již psal - hrdinu na internetu dokáže dělat uplně každý, takže raději ponech těchto bezduchých poznámek a olízni si mléko co ti teče po bradě.

Re: Takovejm jako si ty by nekdo...

Jde tady o to, že někomu přes internet dokáže nadávat každý, popřípadně si honit ego zvládne i 13leté dítě na alíkovi, a většinou jsou to právě lidé ( co mají nejdrsnější ... nechci říct výhružky, ale v 8 ráno mě fakt nic jiného teď nenapadají ), kteří na to absolutně nemají. Většina se na to podívala z úhlu, že si honím ego nad nějakou nebohou slečnou, která prostě nechápe - ale není vůbec důležité nad tím uvažovat jednou cestu, ale zkusit myslet i nějak více směrama - tzn. že si to třeba zasloužila svým předešlým chováním, popřípadně tím, jaká už prostě je =) Vím, má chyba, měl jsem tady vystavit celou hodinovou debatu aby to uplně všichni pochopili ( ne, neštve mě že nemám +ek jak namrd...ch, jen mě naštval tady ten pazneht Wítek - btw. tobě je 13, že mĚnÍsH_w_Za_V_? ). Žádný flame, žádný online hate, prostě jen HOWGH =)

Re: Takovejm jako si ty by nekdo mel...

Takže kdy tě mám čekat ve Zlíně na nádraží, drsňáku =) ?

Re: kdo to byl ?

Nejspis ty, kterych se citace tykala

Re: Když on je ty a ty jsi on a ty j...

To mi připomnělo pokračovat v plánování RD night =)

*Čumí s otevřenou hubou a sliny...

*Čumí s otevřenou hubou a sliny mu pomalu a jistě kapou z koutku úst na koberec* Z této hlášky se mi chce blít...

Re: Tohohle je každej den plnej fejs...

Aspoň vidíš, co máš za přátele =)

- za dolejzání <a> a -^n za trap...

- za dolejzání <a> a -^n za trapný 7. řádek.

Ať už je konečně po hokeji, každ...

Ať už je konečně po hokeji, každodenní čtení narážek na MS mě už nudí. -

+ za roztomilost slečen při řeše...

+ za roztomilost slečen při řešení jestli jim půjde The Sims na PC =)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.