Příspěvky uživatele „CarpeNoctem“

Re: Jako profesionální fotograf

No vidíš, a taková Madonna zaplaceno dostala, ač modelkou nebyla vůbec, a teď se už 40 let marně snaží ty fotky stáhnout :-)

Re: Já bych teda

Robot2 a jeho moudra:
Jednou, dvakrát to bylo vtipný, ale už to pomalu začíná překračovat hranici trapnosti.

Re: Jako profesionální fotograf

Tak třeba modelkám se platí běžně a to nejen těm super.

Pak taky záleží na tom, kdo si ty fotky nechá, k čemu budou sloužit, jak obtížný je najít další exemplář fotografované věci a jestli se potkali dva nadšenci, nebo dva vydřiduchové.

Re: Musíte mířit na porcelán, ne...

Tohle předsevzetí si dáváš tak 5x do roka, ale moc se ti to nedaří :-)

Re: Otázka je,

Hezký gesto? No nevím, já potvrzení od nějakýho poskoka z radnice, že mám někoho rád, opravdu nepotřebuju. Ještě bych chápal, že se věřící berou "před Bohem," tam to má nějakej smysl, ale "co starosta spojil, občan nerozdvojuj?" Xmíchu...

Re: Otázka je,

Njn, když ony nevědí, co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou...

A stejně nechápu, co na těch svatbách lidi viděj. Zažil jsem jich několik, z toho jednou z pozice svědka, a pokaždý to byla příšerná nuda. Skutečně jediný pozitivum je to jídlo a pití gratis...

Re: Otázka je,

A když podlehneš, tak obratem přijde druhý ultimátum: dítě, nebo rozvod :-)

Re: Ja som linuxak, tak by som o...

Sova panic byl, protože "již". Tys to napsal tak, že přípustné jsou obě možnosti, takže jsem si vybral tu, která se mi líbila víc.

Re: Ja som linuxak, tak by som o...

A kdys byl Googlem naposledy? Tenhle intimní detail bych naopak vědět opravdu chtěl.

Re: uz to tu bolo par krat v pod...

A z kolejí v metru už jsi někdy telefon lovil? Jak se krásně trefil do tý 5 cm mezery mezi vagonem a nástupištěm, ani o jedno nezavadil, to prostě nechápu... Bitevní tank Nokia 3310, přežila taktéž bez závad. Docela mě ale překvapilo, že to nástupiště je ze zdola výrazně vyšší, než se seshora zdá.

Ale korunu tomu nasadila služba. Místo aby tu partičku opilců, co jim lezla po kolejích, přišli vyhodit, tak se jen z reproduktorů ozvalo: "Co tam děláte?" :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.