Příspěvky uživatele „Komunard“

Re: admin trochu nepobral :) pok...

Nevím, jak ten výše, ale já si to nemyslím. Kdyby měli, tak by to bylo i vtipné, takhle ne.

Re: Zatraceně, zapomněl jsem kom...

A co zákoník práce, odbory a podobné věci? Ty se u vás nevedou?

Trestní zákoník:

§ 185 Znásilnění
(1) Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, nebo kdo k takovému činu zneužije jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let.
(2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
a) souloží nebo jiným pohlavním stykem provedeným způsobem srovnatelným se souloží,
b) na dítěti, nebo
c) se zbraní.
(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na dítěti mladším patnácti čtrnácti let,
b) spáchá-li takový čin na osobě ve výkonu vazby, trestu odnětí svobody, ochranného léčení, zabezpečovací detence, ochranné nebo ústavní výchovy anebo v jiném místě, kde je omezována osobní svoboda, nebo
c) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví.
(4) Odnětím svobody na deset až osmnáct šestnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.
(5) Příprava je trestná.

Když už tu autor svou hlášku obh...

Když už tu autor svou hlášku obhajuje, mohl by mi vysvětlit, co mu na tom připadá vtipné?

Logaritmus

Logaritmus je záporný na intervalu (0,1), který je nespočetný. Což je asi pravý opak toho, co měla hláška vyjadřovat. A přitom je tolik krásných vhodných funkcí, třeba y=1-abs{sig(x)}. (nebo možná y=1-abs{sig(x-on)}) Ale to by museli ti, co se pokoušejí vymýšlet matematický humor (který mám rád, když je korektní), rozumět matematice.

Re: "Čus, neuvěříš co se mi stalo :D...

Nemůžeš mít takové předsudky, jsou i výjimky. I když toto k nim tedy nepatří.

Re: njn

Nejsem lepší než zvířata. A zvířata by potravou, kterou dokážou strávit a která obsahuje mnoho výživných bílkovin nepohrdla.

A co to tedy je?

A co to tedy je , ten Mikešův residuáalní máselný paradox?

<a> je, jsoucno je...

Přemýšlím, co tam mělo být, asi <a> je holka. Sice by to nebyl vtipné, ale alespoň by to dávalo smysl.
Pak to měl autor pořešit klasickým <on> a <ona> a ušetřit si trapas.

Re: Proč chodíš s hysterickou pa...

Poté, co jsem celý víkend strávil koukáním na děvčata v kostkovaných šatech s obdélníkovými výstřihy, s tebou musím nesouhlasit.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.