Příspěvky uživatele „Doug_czech“

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Re: Pls

Aha:D
Tak ted můžu s klidným srdcem dát plus:D

Pls

Vysvětlí mě někdo co se stalo když odeslal ten neúplnej příkaz?:)
Nejsem IT :)

Re: Pan Kopírák

*náramně , ať tady nevyskočí zase nějakej patriot gramatiky:)

Re: Pan Kopírák

To nebyla nějaká výzva,na nikoho neútočím,jenom jsem si pročetl jeho příspěvky a tak nějak mě to koplo do očí :)
Když už tady lidi psali že to je náramě podobné tomu jogurtu .. :)

Pan Kopírák

A všimli jste si že tenhle autor z pravidla jenom opisuje vtipy,co někde vyčetl? :o)

wao

Tak z tohohle je mě špatně jen to vidím:D
Už vidím jak bych to půl hodiny zkoušel a pak další dvě hledal kde sem udělal chybu :D

Re: :)

Aha,to jsem nevěděl ;)
Celkově mě to přišlo groteskně, rap v metalshopu. :)
Ale ano,v tom případě je to zbytečná citace:)

Re: Slovenský recept na integraci: Romové pomohou lidem uložit nákupy do tašky

Heh :)
Prý předsudky proti romské menšině.
Jono,chudinky. My jsme hodně velcí rasisti a bezcitná hovada, když si na ně otevřeme hubu po tom co se na ně už nemůžeme dívat jak se válí a žerou podporu.
Nejsem rasista,mám rád(a to vážně) vietnamce, nemám rád lidi kteří si z nich dělají srandu a uráží je. Když se na ně podíváte jakej je to pracovitej a pilnej národ..dřou se kde můžou, a pak od nás ještě slyšej "Ty kurvo šikmooká.." a tak.
Já nevím jak vás, ale mě ještě nikdy žádný vietnamec v průchodu neokradl, žádný mi neukradl kolo, žádný ke mě nepřišel a nezačal do mě valit že "Cože si to říkal,já že sem černej..?Ti dám na tlamu.." ikdyž jsem mu nic neřekl.
Jo,kočovnej národ..tak ať táhnou o dům dál.

A neříkám že neexistují pracující a slušní romové.Proto taky říkám že nejsem rasista. Kašlu na nejakou barvu pleti, ale pokud vidím ghetto agresivních zledějských povalečů tak bych je nejradši hnal někam za kopce.
Howgh :)

Prominte,musel sem na romy napsat vlastní názor:)

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.