Příspěvky uživatele „LazyGriffin“

Re: Vesmír rozhodne nie je nekon...

Neverým, že by sa začal niekedy smršťovať. Pre teóriu cyklického vesmíru nie sú žiadne dôkazi. Nič tomu nenasvedčuje. A áno, Hubble zistil, že svetlo prichádzajúce k nám z ďalekých hviezd sa od nás aj zároveň vzdiaľuje. To je vlastne dôkaz toho, že v histórií vesmíru bol bod, kedy začal existovať. Ak sa nemýlim, tak ten bod nazývajú singularita. Ako a prečo sa to stalo, to už nedokáže nikto. Aspoň ja si neviem predstaviť ako by to niekto chcel dokazovať.

Vesmír rozhodne nie je nekonečný...

Vesmír rozhodne nie je nekonečný. Teória veľkého tresku už dávno nie je teóriou. Je to dokázaný fakt. Z toho nám vyplýva, že ak mal začiatok tak nemôže byť nekonečný. Stále sa rozpína. A taktiež pojem nekonečna je len ilúziou. Nie som síce matfyzák tak ma nekameňujte ak niečo poviem zle, ale ak sa nemýlim tak "absurdita transfinitnej aritmetiky" nám vlastne dokazuje, že nekonečno nie je reálne. Je to abstraktný pojem.

Re:

Luxusný fail :D wraX nič v zlom, to sa stáva. Ale vážne ma to pobavilo asi najviac za posledný mesiac :D ( v rámci lamera)

Degenerácia tvojho mozgu očividn...

Degenerácia tvojho mozgu očividne dosiahla životu nebezpečnej úrovne. Urýchlene vyhľadaj doktora Housa. No, alebo radšej nie. Tebe asi aj tak už nie je pomoci.

vzhľadom na to, že citácia je z...

vzhľadom na to, že citácia je z roku 2010 sa mi na tom nezdá nič divné. Ani vtipné. Ani zaujímavé. Ja vlastne neviem čo to tu hľadá. Ale jedno viem, že ti dám mínus.

Re: Muffin, ty sa choď predať do...

Mno neviem. Opice majú často vši. Tak pozor na to...

Ten tvůj kamoš určitě poslouchá,...

Ten tvůj kamoš určitě poslouchá, nebo se mu alespoň líbí minimálně jedna písnička od Linkin Park... ten je tak profláklej, že se líbí skoro každému. No a hrajou nu metal.
A to je jenom jeden příklad... určitě by se toho našlo víc, co se tomu blbečkovi líbí a ani neví co je to za styl.

Re: kdyby bylo před volbami, řeknu "...

počkať :D čo to má spoločné s citáciou :D

Muffin, ty sa choď predať do zoo...

Muffin, ty sa choď predať do zoo, alebo možno aj v cirkuse by mal záujem. Narozdiel od lamerskej komunity.

Re: 1. tohle ení zpovědnice ani FB

Dobre, najvyšší čas ísť spať... polovica príspevku česky, druhá slovensky...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.