Kategorie
Přihlášení
Hláška dne
Uživatelé online
Nejnovější hlášky
Nejnovější příspěvky
TOP 10 Space Invaders
8810
naparcipiskapa
7680
Edu
7360
Finer5950
7330
RIPPERSVK
6100
mati
5970
Lemra
5630
Markuus
5080
Marthy
4800
joocker
4460
urbancikpetr
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Špatná, horší, nejhorší
Špatná zpráva - tvoje děti jsou sexuálně aktivní.
Horší - navzájem.
Nejhorší - oba jsou kluci.
To nemá
doma sporák nebo aspoň vařič? Nebo neumí na sporáku otočit knoflíkem? ;-)
Odchází zaměstnanec
v pět odpoledne z práce a potká ho šéf:
"Copak, pane Novák? Berete si půl dne dovolené?"
"Ne. Odcházím na oběd."
Re: neviem ci velmi pri tom rozm...
*note to self* Nejdřív čti - vč. autorů příspěvků - a pak reaguj, nebude z tebe "blba_sova" reagující sama na sebe... fakt už ale jdu spát.
Re: neviem ci velmi pri tom rozm...
Já taky. A to "otření nože o stehýnko" to... jaksi nevyvrátilo ;-)
Re: Proboha
Vyza je zvíře jakési, viza je množné číslo od "vízum", kde se někdo překlepl a omylem napsal krátké i ;-)
Re: Hmm
Dnes v době pevného připojení k netu ano. Tyhle viry měly smysl před patnácti dvaceti lety, kdy ti to přesměrovalo modem někam do Zimbabwe a pak ses divil účtu. Dnes už je tento systém, pokud se v něčem nemýlím, aktuální asi jako černobílá televize .
Re: Bond... James Bond! Fork......
Jů beta not fook on dý tejbl, jů sonofabíč!
To máte tak
Ženy jsou jako Google. Ještě nedořekneš slovo a už si domýšlejí. Ještě by se od Googlu mohly naučit reagovat, když člověk pokračuje jinak, než si domyslely.
Místo Googlu našeptávač a platí to koneckonců taky ;-)
Ten,
kdo je denně pilný jako včelka, pln energie jako býk, pracuje jako kůň a večer je utahaný jako pes, by měl navštívit veterináře, protože je pravděpodobně vůl.