Příspěvky uživatele „DarkDream“

Re: Přidal si sem dvě hlášky hne...

Proklatě! Rozzuřená dračice! Potřebujeme Bajaju či hloupého Honzu, by stál na stráži a chránil naše nicotné životy.

Re: ako to vymazat? bolo to ozaj tra...

Ty jsi blesk. Jen nevím jestli tě mám připodobnit k čelu Harryho Pottera, znaku ACDC, nebo k výložkám esesáků :)

Re: Nebo ho teoreticky můžete i snís...

Nejdřív k tomu ale čuchnout a případně hodit psovi.

Re: náhodou ideální odpověď člov...

Nečekal jsem, že si je bez vysoké horečky zamiluješ, ale doufal jsem, že tě snaha o to tě zdrží déle než jejich přečtení.

Re: náhodou ideální odpověď člov...

To abych sehnal nějaký kolo a to chce čas, až si zamiluješ tyto citace http://www.lamer.cz/quote/25989 http://www.lamer.cz/quote/4484 http://www.lamer.cz/quote/49348 měl bych být plně připraven.

Re: Přidal si sem dvě hlášky hned po...

Teď budu vypad jako velkomyslný dobrák a poradím mu aby si z toho vzal ponaučení, stal se moudřejším a více se zamýšlel nad svými činy nejen při postování hlášek, ale v celém svém životě. O svém prvotřídním charakteru jsem přesvědčil, teď už jen umět nosit kytaru, naučit se sexy pohled a každá je moje

Re: náhodou ideální odpověď člov...

A co třeba: *a tajně vozívat jako jako božstvo okolo domu na kole
Občas se stane, že vynechám "o" a místo "okolo domu na kole" napíšu "sestoupivší na Zem", ale skoro nikdy nechybuji při psaní i/y ;) ... né, vubec to neni sarkastický!

Re: náhodou ideální odpověď člov...

Já tím myslel, že nechápu co by tebe mělo hecovat, předpokládal jsem jednostraný vtah alá chození na 50 % (On chce, ale ona o tom neví). Plánoval jsem si s čerstvě ohoblovanýma patama a zbytky tvého parfému na hrudi postavit modlu a tajně tě vzívat jako božstvo sestoupivší na Zem. Později bych tě možná začal pronásledovat, špehovat a fotit, rozhodně se ale neboj plánu "sklepmistr", náš sklep je k tomu absolutně nevhodný.

Re: náhodou ideální odpověď člov...

No to s tím přece nijak nesouvisí.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7158 dny

Hláška #1299

<maWek> no, to jo.. ale wokna ne


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1901 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2206 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2557 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2762 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2977 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

tms
před 9 hodinami

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
včera

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 3 dny

K hlášce #4070

Nemali by ju na takom kurze od t

nakopnuta_sova
před 18 dny

K hlášce #22012

Re: Hudební styly - Natsumi


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.