Příspěvky uživatele „PesPsovity“

Re: FAKT CHUDACI!

Tady tě nikdo za slovíčka nechytá. A všimni si, že se nesmyslně rozčiluješ.

Re: FAKT CHUDACI!

"SPATNA" a "DOBRA" citace se pozná podle míry vtipu. a následně podle počtu hlasů. Copak nevíš, jak to tady chodí?

Re: FAKT CHUDACI!

Jestli myslíš tu Igorovu agresivitu, tak to taky vídám jen zřídka. S "Bubu" naprosto souhlasím.

Re: FAKT CHUDACI!

Nech si toho. To, že říkáme, že se nám citace nelíbí (potažmo že je hloupá, už nás prostě nebaví pořád dokola psát "podle mě"), neznamená, že si myslíme, jak jsme úžasní. Znamená to, že si prostě myslíme, že je citace hloupá.
"Bezpečí monitoru" se samozřejmě nabízí, ale nemůžeš vědět, jestli by někdo ze zde přítomných v reálu spíš utekl, nebo tě zmlátil. Tak tu na nás takhle nevyskakuj, o tom se můžeš jen dohadovat.

Re: Co je moc...

ad. druhý odstavec: Nikomu neradíme, jak má citace vypadat. Když řekneme "kurňa, zase ten sex", tak tím nemyslíme "vynechte ten sex", ale "nepostujte to sem." Co se týká jejich "xD xD" a "LOL", to by mohli klidně vynechat, citaci by to na autenticitě moc neubralo.
ad. třetí odstavec: Když tu citace byla už milionkrát, tak ti už logicky připadá ohraná, tudíž nevtipná.
ad. poslední odstavec: Nikdy to nemůžeme vědět jistě, ale myslím, že mluvím za hodně lidí, když řeknu, že si myslím, že komentáře autory odrazují od postování hloupostí a nutí je k zamyšlení, jestli je jejich citace skutečně tak vtipná, jak se domnívají.

Re: Jak by to podle me bylo idealni

Důvod ku kliknutí na mínus je, že se ti to nelíbí. Když to všichni přejdou, tak bude jediné hodnocení 3x plus od jakýchsi pochybných existencí a citace projde s plným počtem.

Re: Jak by to podle me bylo idealni

Znamínko mínus svádí jen ke kliknutí na mínus. Nemyslím si, že by to nějak podněcovalo vztek na hlupáky.

P.S.: Tady máš taky chybu.

Re: Moje ego...

Nikdo tady nikomu nic nediktuje. Prostě se někdo chopí iniciativy a řekne, že to-a-to tu už bylo milionkrát, a proto dává mínus. Stejně tak to udělá, když mu tam něco připadá naprosto blbé, trapné, nahrané, nebo mu to zavání želatinou. A to, že to tam píšou všichni, možná znamená, že si to všichni myslí. (Samozřejmě až na vybrané jedince, nechci mluvit za úplně "všechny".) Takže to, co tu říkáš, je trochu hloupé, protože uživatelé tu nevytýkají, že lidé používají anglická slovíčka či mluví o sexu; vytýkají, že nám to sem autoři dávají, i když to vůbec není vtipné, nebo to tu už bylo.

P.S.: Máš tam chybu.

Re: ...

Věř mi, já taky.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1624 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1929 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2279 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2485 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2700 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 31 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 31 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 105 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 105 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 105 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.